UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Batohy

Batohy

Za časů mého sladkého dětství byl batoh jen jeden. Bezbarvý, nefunkční, promokavý a malý. Nebyl vůbec podle mých představ a nechtěla jsem ho nosit.
Pak mě dlouho nic nepřesvědčilo o tom, že bych batoh měla nosit. Pak přišly děti a já se odmítla stát matkou s batohem, co vypadá jako horolezkyně. Proč taky, nosila jsem lodičky, úzké džíny a šaty, batoh se k tomu vůbec nehodil. Dnes, když se dívám na to nepřeberné množství batohů, přemýšlím vážně nad koupí batohu. Nejdříve jsem zde na dudlu shlédla dětské batohy, ty musí všechny děti milovat. Za prvé české batohy pro ty nejmenší, jsou plyšové, tedy měkké a příjemné, mají objem 2 litry, takže se pod tíhou hraček malé děti rozhodně neprohnou. Do školky ideální, dáte do něho bačkory, pyžamo a je to. Školáček nese hrdě svůj první batoh. Pak jsou tu batohy pro větší děti, tam už se vejde více, oblečení na výlet, svačina. Jsou to batohy s dětskými postavami , dokonce i vybarvovací batoh, kde se dětem meze nekladou. Vybarví si přední stranu batohu tak, jak chtějí. K tomu zde můžete objednat sáčky nebo vaky na záda, které jsou nedílnou součástí každého školáka a malého sportovce.

Teď otázka pro vás. Chcete batoh do města nebo na cestu z města do přírody? Městský batoh by měl mít prostor pro notebook, to prostě potřebujete. A taky že ho má. Městské batohy jsou nenápadné, zato velmi praktické. Batohy do přírody mají zase vše, co zná každý zálesák, kapsičku na vše potřebné a s vakem na batoh vaše věci nepromoknou. Naprosto unikátní je batoh se solárním panelem k dobíjení mobilu ať jste, kde jste. Cestujete? Praktická cestovní sada je pro vás jako dělaná a nebojte se, sadu naplníte věcmi, které ani nepotřebujete. Proč? Protože můžete. Čím více místa, tím více věcí, přímá úměra funguje i zde. Maminka potřebujete strašně moc věcí, od plenek po ubrousky až po láhev a svačinu. Batoh pro maminky je super záležitost. Už žádné tašky, igelitky atd. Batoh je daleko hezčí, praktičtější a moderní. Batohy pro všechny jsou zpět, můžeme si gratulovat!

Pro Dudlu napsala: Yvona Kudláčková

obleceni-sperky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky