UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dámské hodinky

Hodinky pro ženy

Dámské hodinky jsou v dnešní době opravdu skvělým doplňkem, když chcete zazářit. Existuje mnoho typů hodinek; od těch nejlevnějších a nejprimitivnějších až po ty s velkým množstvím funkcí.

Na co ale slouží hodinky?

Jako módní doplněk – spousta žen si je kupuje pro jejich krásu. Hodinky nemusí být tolik drahé, aby dokázaly zaujmout pozornost lidí okolo. Mnoho lidí si je vybírá podle svých finančních možností, funkcí, designu. Mohou být skvělým doplňkem (například když jste si oblékli svůj outfit a chcete ho nějak podtrhnout či zvýraznit). Hodinky váš outfit jen podtrhnou a dodají mu patřičný šmrnc a šarm, takže váš outfit bude podstatně lepší a mnohem atraktivnější.

Jako ukazatel času – ano, to je přesně původní a základní funkce dámských (posléze i pánských) hodinek. Hodinky byly dříve vynalezeny jen proto, aby ukazovaly čas. Dříve nebyly dotykové mobily, jako máme teď my a lidé potřebovali vědět, kolik je hodin. A aby se pořád nemuseli stresovat, protože hodiny měli doma, koupili si hodinky na ruku, tudíž hned jak se podívali, věděli, kolik je hodin. A časem jim lidé přisuzovali i další důvody – například jako módní doplněk.

Hodinky s velkým množstvím funkcí – ano, to je přesně ten bod, který jsem zmiňovala nahoře. Některé hodinky mají možnost ukazovat například váš tep, kolik jste ušli kroků, můžete se přes ně dostat na Whatsapp, Facebook, Instagram, prostě kamkoliv jen chcete. Mohou vám pomoci, pokud jste zastáncem spíše menších věcí a nechcete si nutně do kabelky dávat pořád jen mobil. Hodinky vám ho můžou částečně vynahradit. A samozřejmě čím více dražší hodinky, tím více funkcí a vymožeností mají.

Jedna z funkcí, které mohou hodinky také mít, je vodotěsnost. To znamená, že pokud si koupíte vodotěsné hodinky, můžete je mít klidně i ve sprše – a nic se vám s nimi nestane. Spoustě lidí se taková funkce hodinek líbí.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

damske-hodinky-helvetia

Partnerem kategorie dámské hodinky je spřízněný e-shop: helvetia-hodinky.cz