UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dárek k valentýnu pro ženu

Dárky k Valentýnu pro ženy

Blíží se Valentýn a muži už netrpělivě vybírají dárky k Valentýnu pro své drahé polovičky. Někteří ví, co jejich drahé a milované partnerce udělá radost, jiní docela tápou v tom, co vybrat za dárek. Pokud si nevíte rady, co vybrat vaší drahé polovičce (pokud jste muž), nebo pokud rádi čtete články o Valentýnu, pohodlně se usaďte a inspirujte se tímto článkem, který vám možná pomůže.

Valentýn (nebo-li svátek zamilovaných) - v angličtině the Valentine's day je známý po celém světě. Na Valentýna se lidé z páru navzájem obdarují a udělají si radost. Někdo Valentýna slaví, jiný ne. Pokud i Vy slavíte s partnerkou Valentýna a chystáte se jí vybrat dárek, přečtěte si, jakou ženě můžete na Valentýna darovat květinu podle barvy a co jejich barva
symbolizuje.

Květiny + bonboniéra

Typický dárek na Valentýna, vlastně květiny a bonboniéra se většinou darují k vybranému dárku. Každá žena má ráda jinou čokoládu a jiné květiny, obvykle se ale na Valentýna darují nejčastěji růže.
Každá barva růže znamená něco jiného. Pojďme si říci, co růže ženě může prozradit.

1. Červené růže - záleží na odstínu, ale většinou se červené růže darují právě nejčastěji na Valentýna. Světle červené dávají najevo upřímnou lásku, rudé růže zase znázorňují vášeň.

2. Bílé růže - symbolizují naděj, čistotu, upřímnost, pokoru, či mír. Symbolizují hluboké pouto muže k ženě. Také se ještě tradičně jedna bílá růže spojuje se hřbitovem - znázorňuje mladý a vyhaslý život.

3. Růžové růže - ty mají za úkol znázorňovat romantiku, takže pokud dostanete růže v růžové barvě, je to od muže projev romantického gesta.

4. Žluté růže - znázorňují přátelství, hrdost, světlo a radost. Nejsou projevem žádného sexuálního podtextu. Mnoho žen žluté růže naprosto zbožňuje.

5. Oranžové růže - ty naopak podporují dobrou náladu a zvěčňují v růžích optimismus.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá