UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dárek na první rande

Dárky na první rande

První rande bývá kouzelné. Plné překvapení, radostí, očekávání a touhy. Muž často dává na prvním rande nějakou pozornost pro ženu. A jakou? To se dozvíte v dnešním článku, tak se pohodlně usaďte a jdeme na to.
Dárek na první rande? Stačí drobnost!

My, ženy, máme rády romantiku a pozornost. Většině žen a dívek nejde o to, jak byl dárek drahý nebo kolik stál. Záleží spíše na tom, že náš protějšek je k nám pozorný a to nás vždycky dokáže potěšit.

Pokud jste muž a nevíte, co dát své vyvolené na prvním rande, nezoufejte. I maličkost dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Snad žádná žena neodmítne kytku. Ženy zbožňují kytky a proto se nemusíte bát. Rozhodně neurazí. Naopak - ukáže, že jste gentleman a v duši velmi romantický. Výběr kytky je na vás - pokud nevíte, jakou má vaše drahá ráda, klidně vyberte růži - to je asi ta nejklasičtější kytka.
Existuje hodně barev - můžete vybírat například mezi červenou, žlutou, bílou, oranžovou a růžovou.

Jednotlivé barvy mají také svůj význam

Rudá růže - symbolizuje velkou vášeň. Červená růže je tedy asi tou nejideálnější na první rande - projevíte tak, že o vaši milou skutečně stojíte.

Světle červená růže - ta je zase známá tím, že projevuje upřímnou lásku.

Bílá růže - znázorňuje hodnoty jako čistota, nevinnost a naděje. Ideální, pokud máte v okolí ženu, která zbožňuje bílou barvu a připomíná vám čistotu duše - a je laskavá.

Růžová růže - vůči ženě projevuje romantiku. I růžové růže jsou nádherné.

Žluté růže - hlavním významem žlutých růži je radost, světlo a přátelství. Za touto barvou růži se neskrývá žádný lechtivý podtext.

Ať už si vyberete jakoukoliv barvu růže, nemůžete podle mně nic zkazit. Hlavní je, že vaší drahé vykouzlí úsměv na tváři a potěší ji - a to je ten hlavní účel. Projevíte jí svou lásku a ona to určitě ocení.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá