UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dárek pro maminku

Dárek pro mamku

Když se řekne to známé slovo ,,maminka", pro většinu lidí symbolizuje osobu, která je pro ně úplně nejbližší a zná je vlastně prakticky nejlépe - kdo vás vlastně může znát lépe, než vaše maminka?

V tomto článku se podíváme na tipy a nápady na dárek pro tuto skvělou osobu. A pokud vás nic nenapadá a nevíte, čím byste mohli maminku překvapit, můžete se tímto článkem inspirovat a třeba se vám nějaký tip zalíbí.

Pokud chcete udělat mamince radost, co jí vykouzlí úsměv na tváři? Je toho určitě více než dost. Pokud maminku znáte, tak určitě víte, co má zhruba ráda, ale někdy i inspirace může dojít a proto je fajn si přečíst článek na tohle téma.

První tip: Vonné svíčky
Snad každá žena (potažmo maminka) miluje vonné svíčky. V dnešní době jsou dostupné v mnoha velikostech, barvách a hlavně vůních. Tudíž pokud má vaše maminka ráda citrusy, určitě ji vonnou svíčkou, vonící po citronu, nebo třeba grepu či pomeranči, nezklamete.

Druhý tip: Šperk
Skoro každá žena má ráda šperky. A podle mě to dvojnásobně platí u maminek (tedy pokud vaše maminka není tím typem, že šperky výhradně nenosí). Šperk může být zlatý i stříbrný: podle mě oba typy udělají radost. Záleží na tom, jestli má vaše maminka ráda více zlato, nebo stříbro. Můžete jí například koupit stříbrný náhrdelník s přívěskem velkého srdce, aby věděla, jak moc ji máte rádi a jak vám na ní záleží.

Třetí tip: Perníčky s nápisem
Občas máme tendenci hledat složitost v tom, co složité vůbec není. A někdy platí to známé pravidlo a pořekadlo, že méně je více. Proto pokud máte ve vašem okolí obchod s perníčky s nápisy a nebo je u vás zrovna pouť, kupte mamince perníkové srdíčko s nápisem (například Mám tě ráda, maminko). I takový dárek dokáže hodně potěšit na duši i na srdíčko. Nezáleží na tom, jestli je dárek drahý, záleží na tom, jestli je darovaný od srdce.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá