UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dárek pro přítelkyni

Dárky pro přítelkyni

Už plno mužů si lámalo hlavu nad tím, jak obdarovat svou přítelkyni. Ne k nějaké příležitosti, ale prostě ji překvapit a vykouzlit úsměv na tváři jen tak. Proto vznikl článek, ve kterém jsem si sepsala nějaké tipy na dárky, které by zrovna Vaší přítelkyni mohly udělat radost. Jdeme na to.

První tip: Žehlička na vlasy

Všichni známe dívky a ženy. Chtějí být co nejvíce krásné a vymóděné. Proč jim v tom trochu nepomoct a nekoupit jim něco, co ony samy ocení?
Žehlička na vlasy (ale kvalitní) dokáže divy. Nejen, že dokáže vlasy krásně vyrovnat, také dokáže udělat i vlny.

Druhý tip: Kulma na vlasy

Druhý tip na dárek se taky týká vlasů, tentokrát konkrétně kulmy na vlasy. Kulma na vlasech dokáže vykouzlit nádherné přirozené kudrliny.

Třetí tip: Šperkem neurazíš

Víte, že vaše přítelkyně ráda nosí šperky? Investujte a kupte jí nějaký! Nemusí to být zlatý, pokud nemáte tolik financí, ale klidně z oceli, nebo stříbra. I stříbrné a ocelové šperky vypadají dost dobře a skvěle se nosí.
Někdo upřednostňuje zlato, někdo stříbro, někdo ocel a někdo šperk s brilianty. Volba je na každém.

Čtvrtý tip: Výlet (kamkoliv)

Pokud je Vaše přítelkyně nadšená z každého výletu, který jste dosud absolvujete, připravte pro ni nějaký další s romantickým vyznáním. Nezáleží na tom, kde to bude - jestli to bude Česká republika, nebo někde v zahraničí. Společný výlet partnerka určitě ocení a když k tomu ještě přidáte nádherné romantické vyznání, bude zářit.

Pátý tip: Erotická hračka

Pokud víte, že vaše přítelkyně touží po nějaké dlouho vyhlížené a obdivované erotické hračce, kupte ji pro ni. Bude nadšená nejen přítelkyně, ale hračka může i v pozitivním smyslu zpestřit váš intimní a sexuální život.

Šestý tip: Složte jí romantickou poezii

Pokud máte talent na skládání poezie, zkuste pro ni složit romantickou poezii s vyznáním.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá