2 položek celkem
Stojan na svíčku - Slon pro štěstí
199 Kč

Co cennějšího můžete někomu blízkému darovat, než štěstí a domácí pohodu? Že sloni nosí štěstí, to ví přece každý. A tenhle si na zádech nese rovnou celý náklad štěstí a vejde...

Kód: DS23756098
Ponožky štěstí
Ponožky štěstí
Skladem (23 ks)
571 Kč

Ponožky pro každéího, kdo potřebuje trošku štěstí. Krabička z recyklovatelného materiálu skrývá poklad pro každého, komu záleží na udržitelnosti a zdravosti našeho okolí a...

Kód: DS27915702

Dárek pro štěstí

Když se řekne dárky pro štěstí, každý si pod tímto pojmem představí něco jiného. A jak už z názvu vyplývá, dárky pro štěstí se dávají komukoliv a mají za účel to, aby obdarovanému přinášely štěstí.

Někteří neví, co by za dárek, který by přinášel štěstí, mohli vybrat a proto jsem si sepsala několik nápadů, které by vás mohly inspirovat v jejich výběru.

První tip: Náramky s minerálními kameny

Už odjakživa miluji minerálové náramky. A některé minerální kameny člověku mají přivodit i štěstí. Mezi ně se řadí především: akvamarín, býčí oko, celestin, jadeit, karneol, onyx, rodonit a další.

Druhý tip: Náramky štěstí

Speciálně pro tuto příležitost se darují náramky štěstí. Mohou být obyčejné, nebo do nich mohou být přidané i minerální kameny, či nějaké přívěsky se speciálními vzkazy.

Třetí tip: Amulety/talismany

Amulety mají za úkol obdarovaného chránit a také přinášet štěstí. Takový talisman, nebo amulet je vhodné pořád nosit u sebe na krku, aby přinášel darovanému účinek.

Čtvrtý tip: Slon pro štěstí

Snad všichni víme, že slon je typickým zvířetem znázorňující štěstí. Když ho někdo daruje, obdarovanému má přinášet jen samé štěstí. Takového slonečka najdete snad ke koupi všude - jak v kamenných obchodech, tak i na internetu. Záleží, co preferujete - spíše osobní výběr, nebo vše zařídit z pohodlí domova?

Pátý tip: Los

Pokud chcete zkusit svoje štěstí, zkuste někoho obdarovat mimo jiné také losem. Šance je sice menší, ale kdo ví? Co když to je ten los, který obdarovanému přinese štěstí? Ráda bych podotkla, že ne vždy lze štěstí dosáhnout peněz, ale řekněte: Kdo by například nebyl šťastný na dovolené, kterou vyhrál v losu? Můžete zkusit štěstí a třeba to vyjde.
Jak vidíte, tipů na dárky existuje mnoho, za mě jsou ale nejlepšími dárky pro štěstí amulety, nebo minerální náramky.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá