UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dárek pro tátu k 50. narozeninám

Okamžik, kdy váš táta oslavuje půlstoletí svého života, je nesmírně speciální. Je to příležitost k zastavení, ohlédnutí se zpět, ale také k oslavě budoucnosti. A jak lépe toto milník oslavit než osobním a promyšleným dárkem, který mu přinese radost?

Whisky s charakterem - Pokud je váš otec milovníkem dobrého alkoholu, vyberte pro něj lahodnou whisky, ideálně něco, co ještě nikdy nepil.

Knihu jeho oblíbeného autora - Pokud táta miluje čtení, tak mu udělá radost kniha od autora, kterého zbožňuje, nebo nějaká novinka v oboru, který ho zajímá.

Zážitkový dárek - Ať už je to balónový let, víkend v lázních, nebo kurz vaření. Prožitky a vzpomínky jsou věcí, která trvá nejdéle.

Personalizovaný dárek - Například vyrytý náramek, plakát s významnými událostmi z roku jeho narození nebo třeba rodinný strom.

Kvalitní kožená peněženka - Stylový a praktický dárek, který většině mužů udělá radost.

Hudební nástroj - Pokud má táta skrytý talent nebo touhu něco se naučit, proč mu nedopřát například ukulele či harmoniku?

Retro hry - Vraťte tátu zpět do jeho mládí s deskovými hrami, které miloval, když byl mladý.

Vybírat dárek pro oslavence, který má za sebou tak bohatý život, může být výzvou. Ale s trochou kreativity a lásky můžete najít něco, co ho opravdu potěší.

Zajímavost

Věděli jste, že v Japonsku oslavují 60. narozeniny jako "kanreki"? Je to význačná oslava, kdy člověk vstupuje do nového životního cyklu. Oslavenec obvykle nosí červenou vestu a červenou čepici, což symbolizuje znovuzrození.

Pro Dudlu napsal: David Hons