UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Depilace

Depilace

Depilace se stala součástí našeho života. A pokud ne depilace, tak holení nebo epilace. Snažíme se zbavit chloupků na všech možných místech. Upravujeme si obočí, holíme si podpaží a intimní partie. Dokonce mi kadeřnice vykládala, že si depiluje břicho (au!).

Málokdy uvidíte ženu, která je neupravená, tedy nemá oholené nohy nebo podpaží. Je několik způsobu, jak se chloupků zbavit. Na den, dva, týden, měsíc nebo napořád. Jedním z nich je depilace, kde chloupky vytrháváte pomocí vosku nebo cukrovou pastou. To je ta více drastická varianta, trhnutí pastou nebo depilačními páskami s voskem při trhnutí štípnou, ale chloupky se neukáží druhý den, ale za týden, dva. Ta maličká bolest za to stojí. Po depilaci je vhodné ale depilovaná místa ošetřit hydratačním krémem. Vyvarujte se ale ošetření krémy, nebo přípravky, které obsahují alkohol, jinak bude volat: “Pálí, pálí, au, au” a pak ještě místo nehezky zčervená. Ale jsou i místa na těle, které mají chloupky pro nás viditelné, ale to se na sebe díváme ve světle a asi 3 cm před zrcadlem. Jenomže, pokud o chloupcích víme my, musí o nich vědět přece i ostatní. Takže na tyto viditelně neviditelné chloupky si vezmeme pinzetu.

Začneme tím, že si koupíme kvalitní pinzetu. Pinzetu řádně odmastíme a vyčistíme, abychom si nezanesli ještě nějakou infekci do ranky od chloupku. Mějte u sebe ledovou kostku. Místo, které budete pinzetou trhat napřed přejeďte párkrát ledovou kostkou, to znecitliví místo a můžete trhat. Další rada je, netrhejte chloupky nad obočím, pokud není úplně nutno. Platí ale hlavně rada, že pinzetou neměňte drasticky tvar obočí. Jen ho udržujte čisté bez chloupků, které tvar ruší. Vytrhávejte od vnější strany dovnitř a místo, kde chloupek trháte propněte mezi prsty, ať se neštípnete pinzetou do kůže. Přes slzy totiž trhat nemůžete. Vlastní zkušenost. Pro zklidnění si na vatový tampónek dejte květovou vodu, nebo tonikum a přejeďte párkrát po obočí. Trhejte na noc, aby se mohla kůže zregenerovat přes noc a vy nebudete mít červené fleky kolem obočí.

A ještě jedna věc, pokud máte obočí jako Brežněv, napřed si zkraťte délku pomoci malinkého hřebínku (dá se koupit v drogerii) a až potom začněte trhat. Anebo, si takové obočí nechte, světe div se, i to je styl, díky modelce Cara Delivigne, která si odmítla trhat obočí a chlubila se svým huňatým Brežněvem.

Pro Dudlu sepsala maminka: Kim Černá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem depilace na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic na depilaci nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

koupani-vana-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily