UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětské dopravní značky

Dopravní značky

Obrázek na tyči? Co to je? Taky při procházce dětem vysvětlujete, o co jde? Přitom jsou značky i pro děti důležité. Co by měl chodec, cyklista a řidič znát? Pro vás to bude super opakovačka. Vsadím se, že jako já určitě alespoň u jedné dopravní značky tápete. Pokud máte doma jednoho malého popeláře, značky jsou pro něj velmi důležité. Malá princezna, která chce jezdit do školky kočárem, také musí znát značky a rozhodně musí vědět, že kočár s koňmi nemá všude přednost. Máte doma vláčkodráhu nebo autodráhu? Dopravní značky jsou ideální doplněk. Venku prší nebo mrzne, nechodíte ven, tak si postavte křižovatku doma, v obýváku. Po pár dnech budete mít doma dalšího chytrolína, který vám při jízdě městem bude hrozně radit, co máte dělat a to my, ženy řidičky nemilujeme.

Sadu dopravních značek kupte jako dárek. Co jiného pro malého řidiče nebo strojvedoucího. Ten si o to jistě napsal Ježíškovi. A ten to objedná tady na dudlu, protože se díky značkám můžete objevit kdekoliv. Na křižovatce, u popelnic, nebo rovnou na semaforu. Najdete zde jak značky plastové, tak dřevěné, svítící semafor na baterie, v sadě s auty, s figurkou. Mně osobně se moc líbí elektrická výuková hra dopravní značky. Super nápad, dvěma dráty musíte spojit značku a její výklad. Hodí se i pro dospělé. Máte před zkouškami v autoškole, čekají vás kondiční jízdy? Zopakování značek doporučuji pro stěhování z vesnice do města, kde městská policie číhá na hříšníky na každém rohu. Zajímavé jsou dopravní kužely, hodí se v domácnosti, například při vytírání podlahy nebo různých drobných opravách. Označíte jimi vaše pole působnosti a ostatní budou vědět, kam nešlápnout a kde se raději nepřibližovat.

Mezi sety našich zdejších značek můžete objevit také sadu mezinárodních značek. Není od věci znát značky, které vás v zahraničí upozorní na aligátory, klokany a losy, kdybyste náhodou vyrazili za hranice naší republiky bez podobných druhů zvířat. Jezdit podle pravidel se hodí pro každou generaci - od menších dětí po důchodce. Doporučuji po hře značky uklidit, našlápnutí na značku docela bolí.

Pro Dudlu napsala: Yvona Kudláčková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem dopravních značek na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dopravní značky pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-auto-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky