Dětské teploměry

Nejprodávanější

BabyOno Digitální teploměr s měkkou koncovkou
 
208 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

208209
1208209

Značky

Barva

Položek k zobrazení: 1
BabyOno Digitální teploměr s měkkou koncovkou
208 Kč

Hledáte digitální teploměr s měkkou koncovkou baby ono — internet jste prošli křížem krážem a pořád nic? No, nemáte to vůbec snadné. DUDLU.cz je však vaším červeným křížkem na...

Kód: DS10068150

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské teploměry teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem teploměru trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat dětský teploměr a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás teploměry pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.