4 položek celkem
Granna LOTO dům
Granna LOTO dům
Skladem (1 ks)
249 Kč

Série MÉ PRVNÍ HRY obsahuje i toto výtvarně krásně zpracované loto s prvky z trvanlivého kartonu, jež malým rozumbradům i jejich rodičům umožní zahrát si dvě různé hry. Ty...

Kód: DS94853980
Jeujura Dřevěná stavebnice 70 dílů Domeček na stromě  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
1 376 Kč

Rozměr balení: 32x27x11 cm Věk: 5+ Materiál: dřevo Počet dílů: 70

Kód: DS47019912
Qman City Corner C0105 Obchodní dům Fashion
238 Kč

Rozměry balení: 17x20x5 cm Věk: 6+ Materiál: plast Počet dílků: 338 Kompatibilní s Lego, Sluban, Cobi apod.

Kód: DS52965026
Vilac Dřevěné kostky Městský dům
676 Kč

Rozměry balení: 12x28x9 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo Obsahuje 20 ks kostek Design Suzy Ultman

Kód: DS91091519

Domeček pro děti

Starost o dům a domácnost patří dospělým a – buďme upřímní – většinou je to pro nás nudná, nezáživná činnost. Děti úklidu a údržbě jen přihlížejí, případně s ohledem na svůj věk a sílu pomáhají. Skutečná zodpovědnost je pro ně v nedohlednu, přijde, až se postaví na vlastní nohy. Možná právě proto jsou pro ně dospělácké starosti přitažlivé a rády je promítají do svých her. Děvčata si rády hrají na vaření nebo maminky, chlapci se proměňují v opraváře či zodpovědné řidiče. Zpříjemněte jim hru zakoupením pěkného dětského domečku. Možností, jak se vyřádit, budou mít najednou o mnoho více!

Nabídka dětských domečků obsahuje řadu různorodých produktů, z níž si vyberou děvčata i chlapci všeho věku. Nejrozšířenější jsou domečky pro panenky. Možná to netušíte, ale i ony jsou v ohledu výběru bydlení náročné. Aby byly spokojené, je výběr domečků pestrý. Dají přednost jednoduchému jednopatrovému domku, nebo touží spíše po obrovské vile? Fantazii se meze nekladou.

Rovněž zvířátka potřebují mít své příbytky, a tak nabídka obsahuje i psí boudu, kočičí pelíšek nebo chlév pro ovce, krávy a prasata. Parkovat auta na ulici není zrovna bezpečné. Chlapce jistě potěšíte patrovou garáží, kde budou všechna jeho autíčka v naprostém bezpečí. Protože je zábava si s domečkem nejen hrát, ale také si ho postavit, obsahuje nabídka i stavebnice. Stavěním děti trénují prostorovou orientaci a představivost, jemnou motoriku a trpělivost.

A s jakým domečkem si děti užijí tu úplně největší legraci? Přece s takovým, do kterého mohou vlézt. Sejde-li se u takového domečku více dětí najedou, může z toho být pěkná mela, zážitky jsou ale nezapomenutelné. Vzpomeňte si, jak jste v domečcích či improvizovaných bunkrech řádili vy. Existuje snad lepší místo pro pořádnou hru?

Pro Dudlu sepsala maminka: Karolína Klosová

Víte, že když zakoupíte dětský dům na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětský domeček nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.