Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Domeček pro panenky

Nejprodávanější

Malý domek pro panenky Euro Baby - modrý
 
859 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

859860
1859860

Značky

Položek k zobrazení: 1
Malý domek pro panenky Euro Baby - modrý
859 Kč

Dudlu má právě skladem Malý domek pro panenky Euro Baby - modrý od dodavatele EURO BABY s nadějí, že jste spokojeně zakotvili v našem e-shopu nabízejícím kompletní sortiment...

Kód: DS92740697

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii domeček pro panenky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem domu pro penenky trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat domek pro panenky a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás domeček pro panenky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.