UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co to je homeoffice?

Stále více a více se v dnešní době používají anglické výrazy. Co znamená výraz homeoffice a kde na něj můžete natrefit? To vše se dozvíte v tomto dnešním článku podrobněji.

co-je-homeoffice

Spousta lidí má práci. V dnešní době skoro každý. Někoho jeho práce baví a naplňuje, jiného zase ne. Někdo má to štěstí dělat práci, která je jeho vysněná a někdo má bohužel docela smůlu.

Mnoho lidí tvrdě dře a má manuální práci, která je zmáhá a domů přijdou unavení a vyčerpaní. Pokud jste jedním z nich, určitě tento pocit známe. A tím se dostáváme k tomu, co je to ten homeoffice.

Homeoffice je možnost pracovat z domova. Plno lidí pracujících v oblasti administrativy, vlastního podnikání, nebo jiného zaměstnání takovou možnost mají - a je to super příležitost.

Ono se to nezdá, ale homeoffice je na jednu stranu super (nemusíte dojíždět a chodit každý den do zaměstnání), ale na druhou stranu homeoffice vyžaduje i vůli člověka. Proč? To si hned povíme.

Při homeoffice je totiž důležité, abyste se do něj dokázali dokopat. Totiž... vstát, nasnídat se, převléct se a začít pracovat. Je to trochu jiné než u práce, kde normálně vstáváte a dojíždíte a jste pod "dohledem"... u homeoffice je to úplně jinak.

vyfakturuj-dudlu-zahalka-fakturacni-program

Vyzkoušejte zdarma nejpopulárnější fakturační program - VyFakturuj.cz

Já sama jsem homeoffice dlouhou dobu měla jako telefonní tazatelka a musím říct, že občas bylo opravdu neskutečně těžké vstát a začít pracovat, protože se mi třeba chtělo ještě spát. Homeoffice některé lidi svádí vyloženě k tomu, aby zůstali v posteli a nevylézali z ní, navzdory tomu, že by pracovat jít měli.

A proto je homeoffice jen pro některé a není pro každého. Někdo raději pracuje klasicky v práci (v kancelářích a podobně). Každý má jiné preference a také jiné pracovní podmínky. V jedné firmě se stejným zaměřením je homeoffice možný, u některých naopak naprosto vyloučený zaměstnavatelem.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: