UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Večeře pro děti?

Nevíte si rady, co stále vymýšlet dětem k večeři? Pokud jste vyčerpali všechny možnosti, další inspiraci najdete v tomto článku. Většinu těchto receptů připravíte snadno a rychle, takže se nemusíte bát, že v kuchyni strávíte déle než byste si přáli.

vecere-pro-deti

Co k večeři pro děti? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Co pro děti k večeři?

Topinky

Topinky milují jak dospělí, tak děti. Jsou chutné a navíc jednoduché na přípravu - postačí vám šunka, sýr, zelenina, nebo třeba vajíčko, a kousky nakrájeného chleba. 

Vajíčka s chlebem

I vajíčka s chlebem jsou chutnou večeří, kterou připravíte prakticky za pár minut. Jediné, co k jeho přípravě budete potřebovat, jsou vajíčka, trochu soli a trochu chleba.

Omeleta

Tento pokrm mají rádi všechny děti, které znám. Je podobný jako ten předchozí, akorát že z omelety můžete udělat jakousi tortillu, do které zabalíte všechno, co máte rádi - ať už je to sýr, paprika, okurka, rajče, šunka nebo mozarella. Fantazii se meze nekladou.

kuchynske-vychytavky

Špagety

I špagety jsou velkým oblíbencem v jídelníčku dětí a jako bonus jsou lehké na přípravu. Uvařit je můžete klasicky s rajčatovou omáčkou, nebo na způsob špenátových špaget - obojí má něco do sebe. Špagety můžete podávat třeba s masovými kuličkami.

Rizoto

Rizoto je také jedním z pokrmů, které děti milují. Stačí přidat ingredience a zhruba do pár minut je rizoto hotové, ani nevíte jak. Děti rizoto velmi ocení a budou spokojené.


Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Edit: Andrea Bělohradská

Vyberte si vychytávky do kuchyně:

Pokračujte v čtení blogu: