Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Jedlé dárky Z Komůrky?

Ať už si vybírání, shánění a balení dárků užíváte nebo je to pro vás jen nepříjemná povinnost, jistě mi dáte za pravdu, že každý máme v okruhu své rodiny a přátel alespoň jednoho jediného člověka, kterého je těžké obdarovat, protože „všechno má“, „nic nepotřebuje“ nebo jednoduše „nic nechce“. Přesto je tu ale něco, čím uděláte radost úplně každému – něco dobrého zub . Jedlé dárky jsou vděčné dárky. A můžete je nakoupit třeba v eshopu Z Komůrky. Zde Vám přinášíme několik tipů.

komurka-potraviny

Poznejte lokální potraviny v Třeboni (Zdroj fotky: Zkomurky.cz)

Medové dobroty

Výborným dárkem může být med sám o sobě, třeba náš květový pastovaný od včelaře Pavla Netíka. Nadcházející zimní období si o lžičku medu do teplého čaje vysloveně říká. Pokud chcete spojit léčivou sílu medu a zároveň darovat něco ostřejšího, sáhněte po kvalitní medovině z Novosedel nad Nežárkou. Vybírat můžete z několika druhů – skořicové, mandlové, ořechové, staročeské i čisté medoviny. Všechny příchuti jsou samozřejmě přírodní.

medovina-zkomurky

Vyzkoušejte medoviny (Zdroj fotky: Zkomurky.cz)

Pro milovníky vaření

Určitě znáte někoho, kdo rád vaří a experimentuje v kuchyni. Vášnivým kuchařkám a kuchařům zcela jistě uděláte radost pytlíkem či krabičkou voňavého koření. V Komůrce najdete nespočet druhů chutných kořenících směsí od Gastro koření a také bylinky a koření v bio kvalitě od firmy Sonnentor.

 

koreni-zkomurky

Ochutnejte koření (Zdroj fotky: Zkomurky.cz)

Pro vinaře

Velmi oblíbený dárek, to je „staré dobré“ víno. Jistě ho už někdy dostal darem každý z nás. V Komůrce ale nenajdete žádné víno podřadné kvality. Víno v jejich obchůdku pochází z Moravy a vyrábí ho malé rodinné vinařství ve Valticích – Vinařství Dwořáček. Bílé, červené, růžové, suché nebo polosladké, na své přijde každý, kdo si rád vychutná sklenku vína.

vino-zkomurky

Je čas na víno (Zdroj fotky: Zkomurky.cz)

Čaje pro zdraví i na chuť

Čajem pravděpodobně neurazíte nikoho. A čajem od Sonnentoru už vůbec ne – vyrábí totiž čaje v bio kvalitě a jen z těch nejlepších surovin. Toto byla jen malá ukázka, mnohem více vynikajících potravin od lokálních prodejců najdete v malebném krámku v Třeboni na adrese Třebízského 456, 379 01 a na našem e-shopu Zkomurky.cz. Tak se přijďte za námi podívat a degustovat, těšíme se na vás.

Pro Dudlu sepsal: Janek Bělohradský (PR)

Vyberte si vychytávky do kuchyně:

Pokračujte v čtení blogu: