UPOZORNĚNÍ: Objednávky se zbožím od značky Housedecor budou mít z logistických důvodů 5 denní zpoždění.

Jedlé dárky Z Komůrky?

Možná se to při pohledu na barevné padající listí nezdá, ale ani se nenadějeme a budou tu Vánoce. Kouzelný adventní čas už klepe na dveře a přináší s sebou nejen vůni vanilky a skořice, chuť horkého svařáku a procházky rozsvícenými ulicemi, ale také nakupování dárků našim blízkým. Ať už si shánění a balení vánočních dárků užíváte nebo je to pro vás jen nepříjemná povinnost, jistě mi dáte za pravdu, že každý máme v okruhu své rodiny a přátel alespoň jednoho jediného člověka, kterého je těžké obdarovat, protože „všechno má“, „nic nepotřebuje“ nebo jednoduše „nic nechce“. Přesto je tu ale něco, čím uděláte radost úplně každému – něco dobrého zub . Jedlé dárky jsou vděčné dárky. A můžete je nakoupit třeba v eshopu Z Komůrky. Zde Vám přinášíme několik tipů.

komurka-potraviny

Zdroj fotky: Zkomurky.cz

Medové dobroty

Výborným dárkem může být med sám o sobě, třeba náš květový pastovaný od včelaře Pavla Netíka. Nadcházející zimní období si o lžičku medu do teplého čaje vysloveně říká. Pokud chcete spojit léčivou sílu medu a zároveň darovat něco ostřejšího, sáhněte po kvalitní medovině z Novosedel nad Nežárkou. Vybírat můžete z několika druhů – skořicové, mandlové, ořechové, staročeské i čisté medoviny. Všechny příchuti jsou samozřejmě přírodní.

Pro milovníky vaření

Určitě znáte někoho, kdo rád vaří a experimentuje v kuchyni. Vášnivým kuchařkám a kuchařům zcela jistě uděláte radost pytlíkem či krabičkou voňavého koření. V Komůrce najdete nespočet druhů chutných kořenících směsí od Gastro koření a také bylinky a koření v bio kvalitě od firmy Sonnentor.

Pro vinaře

Velmi oblíbený dárek, to je „staré dobré“ víno. Jistě ho už někdy dostal darem každý z nás. V Komůrce ale nenajdete žádné víno podřadné kvality. Víno v jejich obchůdku pochází z Moravy a vyrábí ho malé rodinné vinařství ve Valticích – Vinařství Dwořáček. Bílé, červené, růžové, suché nebo polosladké, na své přijde každý, kdo si rád vychutná sklenku vína.

Čaje pro zdraví i na chuť

Čajem pravděpodobně neurazíte nikoho. A čajem od Sonnentoru už vůbec ne – vyrábí totiž čaje v bio kvalitě a jen z těch nejlepších surovin.

Pro Dudlu sepsal: Janek Bělohradský