UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Hračky pro kluky 2 roky

Dvouletí klučíci chvilku neposedí, zaujmout je ale není žádná těžká věc. Snad každý dvouleťák slyší na rychlá autíčka, kostky nebo plyšové kamarády. Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

Hračky pro dvouleté kluky

Máte dvouletého klučinu? Pak víte, že život s ním je jako plavba na lodi plné pirátů, kde každý den přináší nové dobrodružství (a trochu chaosu). Jako kapitánka lodi jménem "Matka", vám přináším zprávu přímo z epicentra zábavy a šílenství, kde plyšoví medvědi mohou být nejlepšími přáteli a autíčka jsou rychlejší než světlo.

Můj malý kapitán, odborně známý jako "Ten, který nespí", miluje figurky zvířat. V našem obýváku máme vlastní zoo, kde se sloni potulují vedle dinosaurů. Je to fascinující sledovat, jak si s nimi hraje, přičemž vydává zvuky, které by mohly konkurovat opravdovým zvířatům.

Puzzle pro něj jsou jako malý poklad. Každý kousek je cenný a každá správně poskládaná část je oslavována jako velký objev. A když dojde na stavebnice, můj malý inženýr staví věže, které by mohly konkurovat Eiffelově věži (alespoň v jeho očích).

A co teprve autíčka! Mají zvláštní místo v srdci mého malého dobrodruha. Jeho oči se rozzáří při pohledu na ty malé kousky radosti, které létají po celém domě rychlostí světla. A víte co? Já jsem se stala expertem na parkurové dráhy z polštářů a knih.

Takže, milí rodiče, připravte se na cestu plnou objevů a smíchu. A nezapomeňte, v království hraček je každý den novým dobrodružstvím. A vždy pamatujte, i když jste kapitán, vaším pravým kormidelníkem je ten dvouletý pirát vedle vás!

Věděli jste, že:

  • První autíčka byla vyrobena už v 19. století.
  • Hračky a rozvoj řeči: Hraní s figurkami a panenkami může podporovat jazykový rozvoj u dětí.
  • Edukační hračky jsou nejen zábavné, ale mohou podporovat rozvoj kognitivních dovedností.
  • Hračky a historie: Některé tradiční hračky, jako jsou kostky nebo míče, jsou známy už tisíce let.
  • Vliv na sociální dovednosti: Společenské hry a hračky, které podporují spolupráci, mohou pomáhat v rozvoji sociálních dovedností u dětí.


Víte, že nákupem 
hračky pro kluky 2 roky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hračku pro kluka 2 roky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.