UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Hračky pro kočky

Hračky pro kočku

Asi každý z nás ví, jak přítulná a milá stvoření dokážou kočky být. Já sama taky jednu kočku (respektive kocoura) mám a nevyměnila bych ho za nic na světě. Je to kocour, kterému je sice už 6 let (takže někteří z vás by si mohli říct, že už pomalu „dědeček“), ale pořád je díky Bohu čilý a nemá žádné zdravotní problémy.

Za těch šest let jsme toho spolu prožili mnoho. Dokonce jsme byli jednou i s úrazem mého kocoura ve veterinární ordinaci. Sice to nejdříve vypadalo, že mi odejde za duchový most, ale jsem moc ráda, že se tak nestalo, protože si opravdu nedokážu představit, že tu jednou nebude a já skončím v slzách a s pláčem.

Ať už máte jakéhokoliv mazlíčka (nemusí to být jen kočka), určitě pro vás znamená něco jako člen rodiny. No a právě proto, že je člen rodiny, tak mu taky na Vánoce nebo na narozeniny, nebo třeba jen tak kupujete dárečky. A dnes si podrobněji rozebereme hračky pro kočky.

Jak už jistě většina z vás ví, mnoho koček je hravých a to nejen, když jsou mláďata, ale v jakémkoliv věku. Proto je dobré si s vaší kočičkou, potažmo kocourem, hrát. Můžete si hračku doma ručně vyrobit (já třeba často používala provázek a můj kocour se to pokoušel chytit, což bylo opravdu zábavné sledovat), nebo třeba i koupit (v dnešní době se naskytuje tolik typů hraček pro kočky, že si můžete naštěstí vybírat ze široké škály možností a modelů). Ideální hračky jsou ty, se kterými si vaše kočička opravdu vyhraje (může za ni tahat, sápat se po ní pacičkou). Dalšími alternativními hračkami, které mě napadají jsou například pískací zvířátka (například kuřátko) anebo to také může být míč, se kterým můžou hrát fotbal (samozřejmě klidně se můžete připojit do hry, o to víc to bude zábavnější a vtipnější i pro vás). Ono už jen to je při tom hraní sledovat je samo o sobě velice vtipné.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

zviratka-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Svět zvířat