UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Hřebeny na vlasy

Kartáč na vlasy

 
Hřebeny na vlasy jsou na celém světě rozšířené. Používáme je několikrát denně a přitom si kolikrát ani neuvědomujeme jejich důležitost. Ve skutečnosti jsou ale základem každé ženy (používají je i muži).

Funkce hřebenů na vlasy je jednoduchá. Bez hřebenů na vlasy bychom totiž měli vlasy rozcuchané, neměli bychom je upravené a vypadali bychom jako z nějakého hororového filmu. Nejkvalitnější hřebeny na vlasy jsou většinou ty, do kterých byste to nikdy neřekli. Kupříkladu já mám doma hřeben, který je sice malý a vzhledem možná vypadá trochu dětsky - ale zato dokáže rozčesat vlasy tak dobře, jako málokterý hřeben. U koupě hřebenu je pro nás rozhodujících několik faktorů, které si teď dopodrobna rozebereme.

První faktor: Velikost hřebenu - Pro někoho může být rozhodující velikost. Někdo má raději větší hřebeny, jiný zase menší, které se lépe vlezou do ruky a češe se s nimi dobře. Zvolení si velikosti hřebenu záleží individuálně na každém člověku. 

Druhý faktor: Cena hřebenu - Hřebeny jsou většinou ceněny podle kvality. Takové ty základní hřebeny můžete koupit prakticky za pár korun, ty lepší a kvalitnější se už pohybují od stovky a výše. 

Třetí faktor: Kvalita hřebenu - Jak už jsme si zmínili výše, kvalita hřebenu je jedním z nejdůležitějších faktorů. A pokud chcete, aby vaše vlasy byly opravdu dobře rozčesané, doporučila bych sáhnout po hřebenu, který je kvalitnější. Vlasy jsou totiž něco, co je naší pýchou a vizitkou a je potřeba o ně pečovat. Většinou se totiž každý, kdo vás spatří, koukne na vlasy a jejich úpravu (to je jedna z prvních věcí). Nebojte se tedy zainvestovat do kvalitního hřebenu, který o vaše vlasy bude pečovat jako v bavlnce. Samy uvidíte, že vaše vlasy vám za vaši péči dřív nebo později poděkují v podobě nádherných a zdravých vlasů, kterými se budete kochat.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem hřebenu na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hřeben na vlasy nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-hrebeny-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články zPro maminky a tatínky