UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Igráček s rouškou

Igráček s rouškou je limitovaná edice od výrobce Efko, která je zaměřena nejen na edukační vlnu "Moje rouška chrání tebe, Tvoje rouška chrání mě", jenž bojuje s bojem proti světové pandemii koronaviru, ale zároveň nákupem této postavičky daruje společnost Efko 15 Kč na nákup ochranných pomůcek, které daruje k přerozdělení do Kraje Vysočina. Ikonické postavičky Igráčka s rouškou jsou vyrobeny ze starší edice, která nemá nos a šla tak rychleji upravit. Postavičky mají celkem 12 verzí a to máma, táta, holka, kluk, zdravotníci, policisté, hasiči a záchranáři na počest těm, kteří jsou nyní v první linii a kvůli nedostatečným zásobám vlády často i bez ochrany.

Z runového svitku čerpal: David Hons

Víte, že nákupem Igráčka s rouškou na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás igráčka nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.