UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kojící polštáře

Těhotenský a kojící polštář

Kojící polštáře nebo také těhotenské polštáře. Hodně využívaná věc u maminek s malými miminky. Jedná se o polštáře ve tvaru písmene U. Jsou využívány hlavně v noci, ale klidně je můžete použít i během dne. Jednoduše si na něj lehnete na bok s miminkem, které se díky vyššímu polštáři krásně přisaje k prsu. Při této poloze nemusíte miminko držet, jen ho lehce přidržujete, takže ulevíte svým rukám. Jedná se o takovou odpočinkovou pozici, můžete sledovat televizi, číst si knížku nebo jen prostě relaxovat a užívat si společné chvilky se svým potomkem.

Kojící polštáře jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, proto se v nich miminka budou cítit jako v bavlnce, jelikož jsou krásně měkké, ale na druhou stranu také pevné. Většina těchto těhotenských polštářů má velkou výhodou, a to, že potah má zapínání na zip, takže ho můžete jednoduše rozepnout, vyprat a zase navléct zpátky. Jako u povlečení. Výplně kojeneckých polštářů jsou z antialergického vlákna. I když ze začátku nevíte, jestli je vaše dítě alergické nebo není, tyto polštáře jsou bezproblémové. Nešíří se v nich žádné mikroorganismy a ani plísně.

Hodně mě zaujal Univerzální kojící polštář z Minky Womar smetanový, který má na svém povrchu takové vystouplé hrbolky, které v dětech rozvíjí smysl pro dotek. Navíc je smetanová velmi univerzální barva, hodí se jak pro holčičky, tak pro kluky. Většina je vyrobena ve stejném tvaru a provedení, proto si ve většině případů vybíráte pouze barvu. Seženete obyčejné jednobarevné, ale také různě vzorované.

Kromě písmene U se vyrábí také těhotenské polštáře ve tvaru písmene C, které chrání páteř matky proti přetěžování. Přináší velké pohodlí oběma. Univerzální kojící polštář ve tvaru C New Baby má hned několik způsobů využití. Na začátku těhotenství jej můžete používat jako relaxační polštář, na kterém si hezky odpočinete. Už z názvu vyplývá, že druhé využití je právě jako kojící polštář, který slouží zároveň jako opěrka zad a také podpěra po miminko. Kojení se tak stane vaší oblíbenou činností.

Pro Dudlu sepsala: Kristýna Drozdová

Víte, že nákupem kojícího polštáře na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás těhotenské polštáře nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Vyberte si na Dudlu těhotenské, kojenecké a dětské zboží:

 

Přečtěte si tematické články z blogu: