Kolébky pro panenky

Nejprodávanější

Woody Dřevěná kolébka pro panenky - bílá
 
912 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

912913
1912913

Značky

A) Barva

B) Materiál

Položek k zobrazení: 1
Woody Dřevěná kolébka pro panenky - bílá
Skladem (> 5 ks)
Kód: DS21205849
912 Kč

Víme, jak těžké je sehnat dřevěná kolébka pro panenky — bílá a kolik toho musí ustaraný dospělák zařídit. Už si ale můžete oddychnout, protože tohle od značky Woody je přesně...

Kód: DS21205849

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii kolébky pro panenky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem kolébky trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat kolébku pro panenky a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás kolébku pro panenky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.