UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kosmetická taštička

Toaletní tašky

Kosmetická taštička, téma především pro nás dívky a ženy. Pamatuji se na doby, kdy jsem kosmetickou taštičku ještě nepoužívala a líčení se mi válelo doslova všude. V naší koupelně to působilo dojmem, že u nás v bytě žije tak šest roztleskávaček. Všude kolem umyvadla a na poličkách stáli lesky na rty, rtěnky, tvářenky, paletky s očními stíny a další. Pokud se jelo někam na dovolenou, většinou jsem na poslední chvíli někde v kuchyni vyšátrala plastový sáček a snažila se líčení naházet dovnitř.

Naposled jsem se takto balila úplně stejně na naší společnou rodinnou dovolenou do Istanbulu v Turecku. Jelikož jsme ale týden předtím slavili s manželem naše páté výročí, rozšířila moji řadu rtěnek i jedna opravdu drahá a má vymodlená. Ač její ceny a kvality absolutně nevhodno, skončila chudák s ostatními v průhledném, pomačkaném igelitovém sáčku a všechno to dohromady připomínalo spíš odpad k vyhození.

Dovolená proběhla úžasně, Istanbul byl nádherný a vřele jeho návštěvu doporučuji. Ba co víc, několikrát jsem si měla možnost rtěnku vyzkoušet a to především při večerních návštěvách pěkných restaurací s posezením u moře. Rtěnka vypadala na rtech opravdu nádherně a já jsem se těšila, až ji vytáhnu před kolegyňkama z práce a budu se moct pochlubit, jak to my holky občas děláme. Jaké ovšem bylo obrovské zklamání, když jsem po příjezdu zpět do České republiky zjistila, že sáček se v určitý moment musel vysypat a násilně tak přetrhl blízký vztah mezi mnou a mojí úžasnou novou rtěnkou.

Po stodesátém zkontrolování zda rtěnka opravdu nikde není, jsem v slzách oznámila manželovi tuto hořkou skutečnost. Manžel to vzal s klidem, přestože věděl, že to není můj první případ, kdy jsem takto něco z mého líčení ztratila. Další den odpoledne, přestože původně neměl nic v plánu se začal oblékat a jal se k odchodu. Po mém dotazu kam se chystá, řekl, že jde vyřešit tu mou situaci. Srdce mi zaplesalo, můj muž je zřejmě natolik úžasný, že mi donese rtěnku novou.

Po netrpělivém čekání na manžela, jsem mu hned po příchodu skočila po dárkovém balení se kterým se vrátil domů. Můj manžel se mi nerozhodnul darovat rtěnku, nýbrž kosmetickou taštičku se smíchem a slovy, že teď už nic neztratím. Příběh je starý pár let, nicméně manžel měl pravdu a nejen, že jsem díky kosmetické taštičce už nikdy nic neztratila, ale také mi do ní přesně po roce opět přibyla má milovaná rtěnka. Je sice super, ale teď už víc miluju tu taštičku.

Pro Dudlu sepsala Veronika Kunčíková

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem toaletní taštičky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás kosmetickou tašku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

koupani-vana-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily