UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kosmetika

Přírodní kosmetika

Ze všech stran k nám směřují informace a výroky, že jedině vybavené mnoha kosmetickými produkty budeme obdivované a krásné. A bylo by skvělé, kdyby to byla naprostá lež. Pravda však je, že většině z nás kosmetické produkty pomáhají cítit se lépe, což se projeví i navenek v našem sebevědomí. Moderní svět vyžaduje moderní postupy. Kosmetika se stává významnou součástí životů nás všech, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Sama jsem si prošla životním obdobím, kdy jsem vzhlížela k těm bezchybným tvářím v reklamách. Já totiž takové štěstí neměla a ještě dlouho po odeznění puberty mi společnost dělaly kožní problémy. Spásu jsem tehdy viděla v kosmetice. Bohužel ani drahé produkty neměly efekt, jaký jsem potřebovala a očekávala.

Sebevědomí mi klesalo ruku v ruce se sociálním životem. Každý pohled na všechny nedokonalosti na mé pleti mě stresovaly ještě víc. Volný čas i víkendy jsem trávila sama. Zírala jsem do zrcadla a hledala na internetu další možnosti jak být konečně krásná. Až po velmi dlouhé době jsem začala chápat kosmetické produkty pouze jako doplněk. A v momentě, kdy jsem pustila své trable s pletí zcela k vodě, potíže v podstatě úplně vymizely. Nenechte se touhou po dokonalosti zcela pohltit.

Podtrhněte a zdůrazněte, co se vám na vás líbí, ale nesnažte se přetvořit na někoho jiného. Vašich nedokonalostí si beztak nikdo jiný vůbec nevšímá. Díky tomuto uvědomění se mi podařilo zredukovat množství mých kosmetických produktů asi tak na 20 %. Nedělá mi problém vynést koš či někomu otevřít dveře nenalíčená. Tímto ovšem nepopírám, že se stále ráda hezky upravím na jakoukoliv společenskou událost. Kosmetika by měla být radost a zábava. Způsob, jak vyzdvihnout naše kvality a zlepšit si náladu. Je zcela přirozené, že se chceme líbit. Avšak přemíra všeho škodí a u kosmetiky to platí dvojnásob. Jaké kosmetické produkty máte nyní v kosmetické taštičce vy?

Pro Dudlu napsala: Iva Horychová

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem kosmetika na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás kosmetiku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

koupani-vana-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily