Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Kovové hlavolamy

1 položek celkem
Hlavolam kovový Popular, sada 3ks
399 Kč

Hlavolam kovový Popular, sada 3ks

Kód: DS92098377

Kovový hlavolam

Když se řekne hlavolam, většinu z nás okamžitě napadne Záhada hlavolamu Jaroslava Foglara, Rychlé šípy a proslulý hlavolam Ježek v kleci. Záhadný hlavolam, jehož principy objasňuje tajemný deník vynálezce létajícího kola Jana Tleskače. A víte, že český spisovatel ježka v kleci pravděpodobně nevymyslel? Nechal se pouze inspirovat, tahle kulička s různě dlouhými ostny umístěná uvnitř válcového pouzdra má totiž původ v USA.

Ježek v kleci už dávno není jediným populárním hlavolamem. Hlavolamů jsou stovky a můžeme je rozdělit podle materiálu na dřevěné, plastové, skleněné a také kovové, které prezentuje právě tato kategorie. Kovové hlavolamy mají hned několik výhod – oproti např. plastovým déle vydrží, jsou kvalitnější a často mají netradiční design. Hlavolam je složenina slov "hlava" a "lámat", což jej doslova vystihuje. Hlavolamy trénují naši paměť, soustředění, logické a analytické myšlení, vynalézavost, důvtip, ale také zručnost, jemnou motoriku a zdravou soutěživost. Kdo hlavolam "vyluští", přináší to radost a spokojenost z dobře zvládnutého úkolu.

Můžete si s nimi hrát kdekoli – doma u televize, při cestování nebo při dlouhém čekání. Hlavolam je vhodnou edukativní hračkou pro děti, ale samozřejmě i zábavou pro dospělé. Kovový hlavolam je zároveň skvělý nápad na dárek, jenž je cenově velmi dostupný, a přesto přinese mnoho okamžiků zábavy. Dudlu vám nabízí nejenom kovového ježka v kleci, ale celou řadu dalších hlavolamů.

Ty si můžete koupit jednotlivě nebo v sadě např. po šesti nebo deseti různých kusech. Děti by mohly zaujmout tzv. Mořské hlavolamy od výrobce Albi (česká firma, založená už v roce 1991), které nabízíme v několika verzích (např. hvězdice, korály, mořští koníci, rybky…). Tak co, jdete do toho? Pořiďte si kovový hlavolam z naší nabídky a vyzvěte svůj mozek na souboj. Dejte dětem do ruky něco, co je na hodiny zabaví.

Pro Dudlu napsala: Kateřina Urbanová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem kovových hlavolamů na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hlavolam z kovu nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky