UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kuchyňské prkénko

Kuchyňská prkénka

Asi každý z nás má doma v domácnosti minimálně jedno kuchyňské prkénko. V dnešní době už si bez něj život pomalu asi neumíme představit. Přece jenom, na čem bychom krájeli ovoce, zeleninu,  maso, sýr,  kdybychom ho neměli?

Kuchyňské prkénko bylo vynalezeno hlavně u toho důvodu, že pokud byste například zeleninu krájeli jenom na lince, mohli byste ji také nožem nenávratně poškodit. A od toho jsou tady prkénko, která nám zajistí to, že ať už na nich budete krájet cokoliv,  kuchyňská linka se nepoškodí, takže tento výrobek a vynález splní dokonale svůj účel, pro který byl také vynalezen.

Kuchyňské prkénko v domácnosti já sama využívám každý den. A popravdě ani já si život bez něj neumím představit. Proč? Protože denně krájím minimálně zeleninu a ovoce několikrát denně (protože jak ovoce, tak i zeleninu naprosto miluji a zbožňuji) a prkénko tedy využívám velmi často. Je ale dobré mít v domácnosti prkének více, protože se to vždy hodí (například si potřebujete do nějakého jídla nakrájet rajčata a papriky zvlášť a nemůžete je smíchat), takže větší počet prkének je výhodnější a přijde vám více vhod.
 
I když je zase pravdou, že každý to může cítit jinak a ne každý musí nutně potřebovat více prkének, protože například nekrájí jednotlivé věci jako jsou ovoce, zelenina a maso každý den. Koupě prkénka se určitě vyplatí v každém případě. Výhodou je, že prkénka v dnešní době seženete za pár korun a tak nemusíte mít strach, že byste museli do něčeho investovat. Ceny kuchyňských prkének se opravdu pohybuje maximálně do desítek korun, případně pokud už je vyšší cena, tak to má svůj důvod a to především ten, že některá prkénka jsou vyrobena z lepšího materiálu a mohou tedy i více stát, rozhodně ale ne tolik, abyste se museli strachovat,  že budete v mínusu. Prkénko vám naopak pomůže při každodenním krájení.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem prkénka do kuchyně na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás kuchyňské prkénko nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z: Jídlo, recepty, food blog