UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je to Only Fans?

Only fans zná určitě každý z nás. Nicméně pojďme si říct, jaký je vlastně smysl této sítě a co na ní můžete najít. Only Fans je aplikace nejčastěji známá v oblasti erotiky. Spoustu lidí zde sdílí intimní, nebo diskrétní fotky a videa. Pro jejich odemknutí musíte zaplatit poplatek, který si funkce u každého jednotlivého příspěvku určuje.

co-je-to-only-fans
 (Zdroj fotky: Freepik.com)

Je ale určitě dobré říct, že Only Fans jako takový není vyloženě založený jen na erotickém podtextu. Najdete zde různé věci, jako například tedy již zmiňovaný erotický obsah, dále tvůrce jiného obsahu (fyzioteraupeuty, lidi, co vaří na profesionální úrovni a podobně).

S Only Fans žádnou zkušenost nemám, nicméně je to jedna z možností, jak můžete prorazit a vydělat si nějaké peníze, pokud jste v něčem dobří. Tato možnost určitě není k zahození. Pokud jste tedy třeba odborníkem na fyzioterapie a chtěli byste své zkušenosti a rady předat dál, byla by veliká škoda to nevyužít. Kromě své standardní práce si totiž zde můžete vydělat i nějakou tu korunu navíc a to se přece hodí.

hracky-pro-dospele

Načtěte si o Only Fans něco více.

Tato stránka je sice známá skoro všude jen pod erotickým průmyslem, ale to je velká chyba. Jsou zde i lidé, co si erotickým podtextem nevydělávají. Jenže jak už lidé znají Only Fans jen pod touto podskupinou, spoustu lidí tento web odrazuje, i když by například mohli své zkušenosti a dovednosti předat dále a být úspěšní zde.

Pokud jste tedy někým, kdo je špičkou ve svém oboru, můžete se na Only Fans zaregistrovat a zkusit, jestli se vám tato aplikace zalíbí. Nic tím neztratíte, naopak - načerpáte nové zkušenosti a třeba i nějakou inspiraci, nebo si dokonce na Only Fans i přivyděláte. Jakou možnost si zvolíte, je opravdu jen na vás a vašem rozhodnutí. Přeji vám hodně štěstí, pokud chcete na Only Fans zkusit prorazit.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: