UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Erotické povídky

Určitě jste už někdy slyšeli o erotických povídkách. Jsou to povídky, nicméně jsou založené na erotickém kontextu. Takové povídky si můžeme přečíst na různých webech, které tyto povídky nabízejí a můžeme si je přečíst. V povídkách se promítá fantazie a fantazii se přece meze nekladou.

eroticke-povidky
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Erotické povídky jsou hodně oblíbené, protože pokaždé zde najdete úplně jiný příběh s jinou zápletkou, která vás zaujme. Takových povídek najdete na internetu mraky. A dokonce můžete i nějakou sepsat, pokud se vám zachce a můžete ji jim zaslat. Autoři těchto povídek jsou většinou i na webu uvedení. Někteří si však přejí být anonymní a tak zůstávají v anonymitě.

Věci jako tyto povídky nás můžou do značné míry hodně inspirovat, protože jak říkám, je zde pokaždé jiný děj, jiná zápletka...Některé jsou povídky romantické, jiné zase trochu drsnější, můžete zde například narazit i na BDSM povídky (tedy povídky takzvaně řečeno "sado maso").

hracky-pro-dospele

Stačí si do Google vyhledávače název erotické povídky zadat a vyběhne jich vám tam tisíce. Pak už je na vás, jakou povídku si budete chtít přečíst a co si z povídky vezmete a odnesete. Tyto povídky vás dokonce mohou natolik inspirovat, že můžete začít zkoušet i jiné intimní polohy, zkusit jiné praktiky, nebo zapojit hračky do postele, které mohou značnou mírou okořenit váš sexuální život, což se vám může opravdu hodit.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: