UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak sbalit holku?

Každý chlap či muž je lovec od přírody, to ví přece každá z nás. A určitě každý muž v životě už potkal takovou dívku, která se mu zalíbila na úplně první pohled, no nemám pravdu? Určitě ano. A jistě také již přemýšlel nad tím, jak ji oslovit a takzvaně "sbalit". Pokud jste tedy muž a nevíte si úplně rady s tím, jak na to, můžete načerpat notnou dávku inspirace z tohoto krátkého článku.

jak-sbalit-holku
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Tento článek vám dá obecně několik tipů, se kterými byste u své vysněné slečny měli na sto procent zabodovat. Věřím, že vám tento článek předá užitečné informace a zároveň vám i pomůže navázat kontakt s vaší vysněnou dívkou.

První tip: Naslouchejte jí

Obecně ženě můžete dát ženě najevo, že vám na ní záleží, když se o ni zajímáte a skutečně jí nasloucháte. Svěřila se vám se svými problémy a starostmi a jste takřka jediný? Potom to znamená značné velké plus pro vás.

Druhý tip: Buďte romantičtí

My, ženy, obecně milujeme romantiku a to v jakémkoliv smyslu. Můžete svou vysněnou dívku pozvat na romantickou večeři v oblíbené restauraci a nebo jí vyznat svou lásku k ní při západu slunce. Fantazii ani kreativitě se opravdu meze nekladou a věřte mi, že s romantikou máte půlku úspěchu v kapse.

hracky-pro-dospele

Třetí tip: Buďte zde jen pro ni

Ať už vám zavolá ve dvě ráno, nebo ve čtyři hodiny odpoledne, neignorujte ji. Naopak když jí dáte pocit, že tu jste jenom pro ni, bude se na vás i ona dívat jinýma očima.

Čtvrtý tip: Podnikněte něco společně

Má ráda zvířata? Vezměte ji do zoo. Ráda plave? Jeďte si do aquaparku spolu zaplavat. Sportuje a ráda hraje například volejbal, nebo tancuje? Vezměte ji do tanečních. Čím dál více toho budete mít společného a trávit s ní více a více času, tím větší šance zde je, že se do vás zamiluje. Rozhodně to nevzdávejte a ukažte jí, jak moc pro vás jako člověk znamená.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: