UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak se k sobě hodí znamení?

Patříte mezi nadšence do astrologie a pravidelné čtení horoskopů je vaší vášní? Pokud právě hledáte vhodný protějšek, můžete se nechat inspirovat tím, co radí a doporučují astrologové. Zjistěte, jak se k sobě hodí jednotlivá znamení zvěrokruhu a najděte si partnera, který vám podle hvězd sedne.

jak-se-k-sobe-hodi-znameni

Jak se k sobě hodí znamení zvěrokruhu? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Která znamení se k sobě hodí?

Vsaďte na partnerský horoskop a zjistěte, jestli se k sobě s vámi vybraným protějškem hodíte. Jaké jsou tedy zaručené kombinace znamení zvěrokruhu? A která znamení si spíše rozumět nebudou a neměla by se tak raději pouštět do vztahu? Ve většině případů platí známé pořekadlo, že se protiklady přitahují. Je ovšem nutností, aby měli alespoň něco společného. Skvěle k sobě pasují třeba Beran se Střelcem. Snadno se totiž dokáží nadchnout pro stejnou věc a zároveň také v takovém vztahu nehrozí nuda. Naopak se můžete těšit na nevšední zážitky a nekončící zábavu.

A co takový Beran a Lev? Pokud vás zajímá, jak by vám to klapalo v posteli, tak tato kombinace je v oblasti sexu rozhodně výhrou. Vztah bude plný vášně a sexuálního jiskření. Partneři v těchto znameních mohou být ale výbušní, a proto se musí snažit držet svoji výbušnost na uzdě, pak bude úspěšný vztah zaručen.

Skvělými partnery si na životní cestě budou i oba ve znamení Býka. Občas si budou muset v různých věcech ustoupit, ale jinak to bude vztah zalitý sluncem. O dokonalou harmonii se pak postará kombinace znamení Blíženec a Štír. Nejinak tomu bude i v případě Blíženců a Vodnáře.

A kdo se hodí k Rakům, nenapravitelným romantikům? Raci si budou parádně rozumět se Štíry. S těmi bude totiž bude život přesně podle vašich představ. Vedle nešlápnete ani v případě volby partnera ve znamení Ryb, s nimiž vás čeká poklidný a harmonický vztah. Rak s Býkem zase získá potřebný pocit jistoty. A jak je to se Lvem, králem salónů? K tomu skvěle pasují Lev, Beran nebo Střelec.

hracky-pro-dospele

Seznam znamení podle zvěrokruhu, která se k sobě hodí:

 1. Beran (21. 3. – 20. 4.) — Harmonie s Střelci, Lvem, Blíženci a Vodnáři | Vášeň s Váhami, Raky a Kozorohy
 2. Býk (21. 4. – 21. 5.) — Harmonie s Pannami, Kozorohem, Rakem a Rybami  | Vášeň s Lvem, Vodnářem a Štírem
 3. Blíženci (22. 5. – 21. 6.) — Harmonie s Vodnáři, Váhami, Lvy a Berany | Vášeň s Pannami, Rybami a Střelci
 4. Rak (22. 6. – 22. 7.) — Harmonie s Rybami, Býkem a Pannou | Vášeň s Berany, Váhami a Kozorohem
 5. Lev (23. 7. – 22. 8.) — Harmonie s Blíženci a Váhami | Vášeň s Raky, Štíry, Býkem a Vodnářem
 6. Panna (23. 8. – 22. 9.) — Harmonie s Býkem, Kozorohem, Štírem, Raky, Lvy a Váhami | Vášeň s Rybami, Střelci a Blíženci
 7. Váhy (23. 9. – 23. 10.) — Harmonie s Vodnáři, Blíženci, Lvy a Střelci | Vášeň s Rakem, Kozorohem a Beranem
 8. Štír (24. 10. – 22. 11. — Harmonie s Raky, Rybami, Pannou, Váhou a Kozorohem | Vášeň s Lvy, Vodnáři a Býky
 9. Střelec (23. 11. – 21. 12.) — Harmonie s Berany, Váhami, Vodnáři a Lvy | Vášeň s Pannou, Rybami a Blíženci
 10. Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) — Harmonie s Rybami, Býky, Štíry, Střelci a Vodnáři | Vášeň s Beranem, Váhami a Rakem
 11. Vodnář (21. 1. – 20. 2.) — Harmonie s Váhami, Blíženci, Kozorohy, Rybami a Střelci | Vášeň s Býky, Štíry a Lvy
 12. Ryby (21. 2. – 20. 3.) — Harmonie s Raky, Štíry, Býky, Kozorohy, Berany a Vodnáři | Vášeň s Blíženci, Střelci a Pannou

 Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: