Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Jak poznat velikost penisu?

Vyhlídli jste si nový objev a zajímá vás obsah jeho kalhot? Bavíte se večer u varu tím, že tipujete velikost penisu pánů kolem? Ať už máte jakýkoliv důvod k tomu, že chcete vědět něčí velikost, máme pro vás pár tipů. Jen berte na zřetel, že se nejedná o žádné zaručené návody. Ten zaručený návod na vás čeká na konci toho článku, ale postupně.

jak-poznat-velikost-penisu

Jak poznat velikost penisu? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Jak poznat velikost penisu?

Od zápěstí k ukazováčku. Tohle je snad jedno z nejprofláklejších ověřování velikosti penisu, ale moc to neodpovídá. Jako puberťačky jsme obíhaly kluky ve třídě a tenhle trik na nich zkoušeli. Zda je to pravda nebo ne jsme se bohužel či bohudík nikdy nedozvěděli. Oč se jedná? Řekněte muži, aby napnul dlaň a roztáhl prsty. Poté musí ohnout prostředníček směrem k zápěstí tak daleko, jak jen dokáže bez pomoci druhé ruky. Tam, kde se prostředníčkem dotkne dlaně, tak od toho místa po špičku prostředníčku je délka, která má odpovídat velikosti penisu.

Podle nosa poznáš kosa. Tohle přísloví v tomto významu nabývá úplně jiných rozměrů. Ano, i takové tvrzení existuje. Velikost partnerova nosu by měla souviset s velikostí jeho penisu. No, možná na tom špetka pravdy bude, když se ohlídnu do minulosti.

hracky-pro-dospele

Podle velikosti nohy. Dalším tvrzení se týká velikost partnerova chodidla. Čím větší velikost bot, tím větší velikost penisu. Co je na tom pravdy můžete ověřit sami. Jen když budete pravidelně chodit číhat do oddělení nadměrných velikostí obuvi, tak můžete časem přijít do řeči.

Styl chůze prý napoví. I takové možnosti jsou. Když svého vytouženého budete chvíli pozorovat při chůzi, tak vám řeč těla napoví. Některým pánům jejich chlouba vyloženě překáží při chůzi a chodí tak, že tam mají něco velkýho. Zda tak chodí proto, že jim překáží nebo proto, že potřebují, aby se jim koule odlepily od stehen, to už je ve hvězdách. Nejvíce prozradí upnuté kalhoty, pokud tedy pánové nenosí ke svačině v kapse bagetu, tak máte vyhráno.

Takže milé dámy a pánové, ač existuje nepřeberné množství typů, jak poznat velikost penisu. Jen jedna jediná a na 100 % účinná metoda co funguje je pohledem, v ideálním případě pohmatem.

Pro Dudlu napsala: Vendula Laštovková

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: