UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak uspokojit muže?

Ne nadarmo se říká, že uspokojit muže je občas pěkný oříšek. A tím slovem "uspokojit" se nemyslí jenom po stránce sexuální, ale spíše tak nějak všeobecně. Určitě jste už alespoň jednou za život slyšeli, že láska prochází žaludkem. Co toto rčení znamená? To si hned teď v tomto článku vysvětlíme a objasníme.

jak-uspokojit-muze

Spokojený muž bude mužem tehdy, pokud bude dostatečně najezený (tedy nebude hladový). I proto se toto rčení používá a vskutku se zakládá na pravdě, i když možná někteří by se mu jen smáli - opak je pravdou. Spokojený muž není hladový, nechybí mu ani věci po intimní stránce. Od ženy by měl být zahrnovaný láskou, hýčkaný. Žena má tu schopnost, že umí vytvářet takové to "teplo domova", které muž potřebuje k tomu, aby se cítil doma a komfortně.

Ale i od muže se očekává, že ženu bude nosit na rukou, rozmazlovat a dělat jí radost. Rozhodně to není tak, že by na vztahu měla pracovat jenom žena a muž se nebude zapojovat (to si taky někteří muži myslí, ovšem bohužel hodně se mýlí). Ideální domov by měl být domovem, kde se pár bude cítit bezpečně, láska v něm bude sálat. Radost a láska je základem pro spokojený a šťastný život dvou partnerů, kteří se spolu rozhodli plánovat budoucnost.

Je samozřejmostí, že někdy se stane, že se dva lidé mezi sebou i pohádají, ale hádky by ve vztahu neměly převažovat nad věcmi jako je láska a klid. V každém vztahu se vyskytnou trhliny, ale je důležité je umět vyřešit a chuť posouvat se dále. Pokud se dva lidé milují, zastávám názor, že vyřešit lze skoro vše a láska překoná všechno.

Samozřejmě tím myslím věci, na kterých se dá pracovat. Nevěra mezi ně ale rozhodně nepatří. To je téma, o kterém by se dalo také mluvit hodiny. Za mě je ale nevěra neodpustitelná a hrozná věc, která do vztahu rozhodně ani trochu nepatří a neměla by zaznít.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: