UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je to sex?

Sex je pro mnohé lidi velmi příjemná věc, při které se mohou se svou drahou polovičkou pěkně zrelaxovat. I tak ale není na škodu si o sexu něco více povědět - třeba se dozvíte něco nového, nebo se inspirujete. V sexu se dá dělat prakticky cokoliv, záleží na preferencích daných lidí v páru. Znáte však pozice, které v sexu můžete vyzkoušet? Pár nejčastějších si tu můžeme zmínit.

co-je-to-sex

První pozice: Misionář
Tato pozice je asi nejčastější. U této pozice je v sexu muž nahoře a žena dole. Mnoho párů praktikuje nejčastěji právě tuto pozici, je nejznámější a nejčastější.

Druhá pozice: Zezadu
Zezadu je pozice, která je pro mnohé páry takzvaně ,,tvrdší" a praktikuje se spíše u párů, které mají rády tvrdší sex. Tato pozice je ale pro mnoho lidí příjemná a taky je to jedna z nejznámějších (hned po misionáři).

Třetí pozice: Z boku
Tato pozice se skvěle hodí k párům, které mají rády spíše něžnější sex, předehru a tak dále.

Čtvrtá pozice: Na koníčka
I tato pozice je jedna z nejznámějších a spousta lidí ji má rádo. U této pozice je žena nahoře a muž dole. Je na každém z páru, jestli u této pozice převezme iniciativu muž, nebo žena, možné je oboje, hodně záleží na preferencích.

Pátá pozice: Zezadu v leže
I tato pozice je velice skvělá, navíc podle mě docela dost intenzivní, o to více si ji ale s partnerem užijete.

Jak se dá v sexu experimentovat a zkoušet nové a jiné věci, které sex mohou okořenit?

Mnohé páry zkouší pořád dokola ty samé pozice a už se z toho stává rutina. Pokud chtějí páry sex nějak ozvláštnit, ,,okořenit" a dát mu nový náboj, kromě jiných pozic mohou vyzkoušet také různé hračky (jako například vibrátory, anální kolíky, návleky na penis - pro muže a tak dále). Možností, jak sexu zase dát šmrnc, je opravdu mnoho. Je na každém z páru, co má rád a vše záleží na domluvě.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: