UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak vzrušit ženu?

Jste muž a marně si lámete hlavu, jak pořádně vzrušit svou manželku nebo partnerku? Pokud si stále nevíte rady a potřebujete nějakou pomoc, tak si přečtěte takový menší návod, a to právě u nás.

jak-vzrusit-zenu

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Každá žena je jiná a ta vaše zrovna tak. Některou vzrušuje delší předehra, kdy jí budete masírovat jemně bradavky po směru hodinových ručiček. Hladit prsa po celém obvodu a ještě jí přitom líbat? To je úkol jako pro nějakou komiksovou postavu, která umí zázraky, ale my dobře víme, že to stoprocentně zvládnete. Atmosféru v posteli můžete také navodit i nějakým parfémem nebo nabídnout erotickou masáž, kterou zajisté ocení po dlouhém a náročném dni v práci. Taková masáž zadečku dokáže krásně rozproudit krev a vaše žena, která si neustále stěžuje, že má studené nohy tak roztaje jako sníh. Na líbaní na krku nesmíte zapomenout to by nebylo dobré a navíc pomalu rty sjíždět vždy o kousek níž?

hracky-pro-dospele

Hlazení vnitřní strany stehen, přičemž se stále nebudete dotýkat její mušličky jí dozajista rozpálí a bude vás prosit, aby si vás mohla osedlat a oplatit vám vaši službu. Jenomže, proč jí nedopřát ještě víc a pořádně jí nedopřát trochu toho orálního sexu? Její vzdychání vás zaručeně nažhaví. Nebo si snad přeje vidět pánský striptýz? Proč by si ho měla platit, když i vy jí tento zážitek můžete dopřát klidně ještě dnes? Nápadů je velká spousta, a kdo si hraje ten nezlobí. Nebo si snad přeje, aby se z vás stal hasič, který uhasí její touhu? A co kostým vojáka? Kdo bude dominantní a kdo submisivní?

To už necháme jen a jen na vás. Spousta rad a návodů koluju na internetu, ale také si můžete zakoupit i nějaké ty věci na trošku tvrdší sex a třeba ve své partnerce objevíte skrytou dračici, kterou jste si mysli, že má pouze váš kamarád, který se s tím neustále vychvaluje. I různé polohy mohou váš vztah také skvěle okořenit.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: