Jak zvětšit prsa?

Přejete si mít krásná a pevná prsa? Ale příroda vám tak nenadělila a vy si nevíte rady, protože se blíží plavková sezóna a vy tak budete, jako každý rok závidět vašim kamarádkám. Proto je s tím potřeba něco dělat, a to ještě dnes. Nemusíte si rovnou zarezervovat termín na zvětšení prsou a dát za to nemalou částku.

jak-zvetsit-prsa

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Každý muž preferuje jinou velikost poprsí. Někomu se líbí extra velká jinému zase střední a někdo ocení i ta malá. Stačí si vybrat jen toho správného partnera, který vás bude milovat takovou, jaká jste. Ale vy, co jste se sebou stále nespokojené a nechcete navíc chodit do přeplněného a navíc tak hodně smradlavého fitness centra, kde je většina mužů a na ženu narazíte málokdy můžete tedy využít domácího fitka.

Neděste se! Nemusíte si rovnou zakoupit věci na přestavbu vámi vybrané místnosti nebo vykoupit potřeby pro domácí posilovnu. Stačí vám na začátek jednoruční činky nebo i 1,5 litrové plastové lahve, které naplníte vodou. Posilování s vlastní váhou je v dnešní době velmi oblíbené a navíc tak moderní. Různé aplikace vám navíc pomůžou tak k vysněným prsou, ale také k ideální postavě, po které touží naprosto každá žena. Co takové kliky v dámské variantě? Plank delší jak 20 sekund? Přitahování na dveřích?

hracky-pro-dospele

Zvedání věcí nad hlavu několikrát za s sebou? Ano, pokud máte děti tak i jejich váhu můžete k posilování využít. Cviky u postele, kdy si zpevníte navíc i povislou kůži na pažích z vnitřní strany. Posilovací guma je také skvělá díky, čemuž budete cítit, jak se vám napínají při cvičení vaše prsní svaly. Je dobré, abyste to hned první den nepřehnaly a na základě toho se vám pozdější dny i špatně nedýchalo. Všechno má svůj čas a i dostatečnou stravou bohatou na bílkoviny vybudujete vše potřebné. Ale trocha toho tuku také neuškodí, protože prsa jsou také tvořeny z tuku.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si na Dudlu erotické hračky a zábavu pro dospělé: