UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jsou holky na sex?

Jsou holky na sex? Tak tady nám vyvstává velmi zajímavá otázka. Jak se tato věc dá poznat. U mužů to je od přírody tak trochu už jasně dané, a všude kolem nás se o tom velmi často mluví. Ale u žen se to považuje za naprosto jiné a zvláštní.

jsou-holky-na-sex

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Pokud má muž mnoho žen, tak se považuje za pořádného samce, kance, ale také sukničkáře. Jenomže pro opačné pohlaví tedy ženu je to daleko těžší. Holka z E55, pěkná matrace a další slova, která nejsou až tak slušná. Jsou, ale i takové, které vypadají jako kdyby neuměly do pěti počítat, jsou klidné milé a přesto v sobě skrývají neskutečnou vášeň, kterou dokáže rozdmýchat jen ten správný muž. Nepotřebují mít několik partnerů, proto aby milovali sex. Dokážou si tak vážit samy sebe, a přitom být krásné a atraktivní. Sex miluje snad každý z nás, a kdo jej ještě nepoznal tak neví o co vlastně přichází.

S touto věcí, ale také na jednu stranu pro ženy přichází i starost, zda nejsou těhotné pokud se jim zpozdí jejich pravidelná menstruace. Za to může jak stres, nastydnutí, rychlý úbytek na váze nebo, ale také i nový vztah. Nemusíte se tedy každý měsíc milé dámy strachovat o to zda budete nebo nebudete těhotné. Na vině může být i několik dalších faktorů, které ani třeba už nevnímáte a připadají vám tak naprosto normální, protože jsou ve vašem životě běžné.

hracky-pro-dospele

Každá žena reaguje jinak. Dokonce jsou zmínky i tom jak si vyvolat přirozenou cestou menstruaci. Ale také se může stát, že za vámi přijde kamarádka, která podle internetu zkoušela x triků, a díky tomu má daleko silnější a bolestivější menstruaci než by měla normálně. Pokud se tedy tyto věci opakují, je dobré si zajít za svým gynekologem.

Třeba vám řekne, že máte jen nižší hladinu Progesteronu a tím se najednou vše vysvětlí. Buďme na sebe tedy milé, pečujme nejen o svůj vzhled, ale také o své zdraví, protože i studené nohy nám mohou zapříčinit rychle nastydnutí, a kdo by potom stál o zánět močového měchýře? Asi nikdo z nás.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: