UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak nasadit kondom?

Nevíte, jak nasadit kondom? Váš partner to zase chce nechat na vás, protože se mu přitom líbíte a děsně ho to vzrušuje? Na tom přece není nic těžkého. Jenomže vaše ostré nehty mohou poškodit latex a vy si tak můžete za několik měsíců připadat tak trošku v jiném měsíci. Ano, je tomu opravdu tak a nic se nemá podcenit, proto si tedy nejdříve pořádně zapilujte nehty, ať se vám s kondomem lépe manipuluje při nasazování na partnerům ztopořený penis.

jak-nasadit-kondom

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Každý preferuje jinou značku, ale které jsou nejspolehlivější to se dozvíte v nejrůznějších diskuzích, proto je dobré si i připlatit za dražší, ale za to bezpečnější. Kondom opatrně vyjměte z obalu, který samozřejmě nebudete trhat zuby ve víru vášně. Hrbolek, který uvidíte, je na správné straně poté, pokud je protažený v kroužku. Špatně by se vám nasazoval a určitě byste to poznali, protože by váš partner z toho nebyl nadšený.

Jestliže je tedy zároveň s kroužkem a připadá vám obrácený jakoby vpáčený dovnitř, tak jste natrefila na to, že jej máte obráceně, ale nic se neděje, stačí lehce fouknout z druhé strany a sám se obrátí nebo si lehce můžete pomoci prsty. Poté špičku kondomu chytíte mezi palec a ukazováček a klidně i prostředníček, aby tam byl prostor na ejakulát a druhou rukou si pomůže při nasazování na partnerův penis. Pomalu stahujete dolů latex až kořenu.

hracky-pro-dospele

Na vrchní části se můžete ujistit, zda je tam vzduchu, čímž máte i jistotu, že kondom není děravý. Dostatečná rezerva vám tak pomůže při tom, že bude dostatek místa na ejakulát a partnerovi tak nesteče po celém jeho penisu sperma a vám by se tak mohl malý kousek dostat do vagíny. Kdo se bojí až tak moc může si zakoupit extra bezpečné kondomy, kdo zase chce nějakou změnu tak pro něj jsou dobré kondomy s vroubky pro potěšení ženy, která to opravdu pozná a vy tak vydržíte o něco déle.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: