UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Mopy na podlahu

Mop na podlahu

Mop na podlahu byl pro mě ještě do nedávna španělskou vesnicí. Tak nějak jsem ho ke svému životu zkrátka nepotřebovala. Bydleli jsme s přítelem různě po podnájmech a většinou to byly jen malé byty typu garsonka, 1+1 apod. Takže moje výbava na podlahu sestávala z kýblu, saponátu a hadru. Jednoduše jsem k podlaze zaklekla a vydrbala ji hadrem namočeným ve vodě. Dokonce mi to i tak vyhovovalo, tedy myslela jsem si to. Občas jsem hadr namotala na koště, ale pořád se z toho různě sesouval a na to jsem neměla nervy. A tak jsem si dál vesele vytírala podlahu v kleče.

Po přestěhování do většího bytu se nám zase nahromadily věci na mop nebylo místo ani pomyšlení. Hadr na podlahu se tak při úklidu stal mým věrným společníkem. Jak už asi tušíte, jednoho krásného dne přišla změna. Postavili jsme dům a najednou to nebyla podlahová plocha kolem 50 m2, kterou bych párkrát přetřela hadrem v kleče a bylo by dokonale vytřeno. Tady už to chtělo jinou výbavu. A tak jsem zasedla k počítači a začala vybírat našeho nového uklízecího společníka – mop.

Když mop dorazil, natěšeně jsem rozbalila krabici a hned jsem ho musela vyzkoušet. Že to podlaha zrovna dvakrát nepotřebovala mi bylo šumák, prostě mi to nedalo a pustila jsem se do vytírání. No to byla pohádka. Nechápala jsem, jak jsem bez mopu doposud mohla vůbec žít. Tak krásně se s ním manipuluje, návlek se dá prát v pračce a ždímání bez toho, abyste si máchali ruce ve špinavé vodě, no prostě paráda. K vytírání konečně nepotřebuji gumové rukavice, ve kterých se mi akorát potí ruce. A ždímání mopu v kýblu je tak jednoduché a účinné. Takže mop se stal nepostradatelnou součástí naší domácnosti. Uklízení jako takové miluju, hlavně vysávání. Miluju prostě když je doma čisto a naklizeno, což ovšem s dětmi může být oříšek. Každopádně mop mi to dost usnadňuje.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem mopu na podlahu na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás podlahový mop nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kresleni-koupelna-zachod-pracka

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily