UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Náhrdelníky

Náhrdelník

Náhrdelníky jsou nedílnou součástí našeho života. Většina z nás nějaký má. Náhrdelníky mohou být krásnou ozdobou nejen pro muže, ale i pro ženy. Je tedy ale pravdou, že ženy je nosí častěji, než muži. Mám tu pro vás ale několik tipů, kam se dají náhrdelníky nosit a na jaké příležitosti. Probereme si to podrobněji.

První tip: Oslava narozenin

Dobrý náhrdelník vám může zaručit, že na oslavě narozenin budete nepřehlédnutelná. Na oslavy narozenin bych zvolila náhrdelník, který je výraznější. Samozřejmě je to na každém z nás. Můžeme také darovat náhrdelník na narozeniny, je to opravdu ideální dárek a myslím si, že žádná žena se z takového dárku neurazí (dokonce ani muži ne).

Druhý tip: Práce

Když jdete do práce, chcete vypadat dobře a elegantně. To je taky parádní příležitost a záminka, proč si vzít na sebe nějaký nádherný náhrdelník. Pokud ho ale přece jen nemáte, můžete ho pořídit. Náhrdelník podtrhne vaši krásu a může toho o vás i hodně prozradit.

Třetí tip: Svatba

Ano, na svatby se také často nosí náhrdelníky. V tomhle případě to jsou takové, které mají bílou barvu a hodí se ke svatebním šatům.

Svatební šaty + svatební střevíce + svatební náhrdelník v bílé barvě = budete vypadat neodolatelně.

Čtvrtý tip: Do města

Pokud vyrážíte někam do města (třeba někam například za zábavou), taky je to ideální příležitostí, abyste si na sebe vzala nějaký náhrdelník, který bude skvěle ladit k vašemu outfitu. Možná si říkáte, že náhrdelník nedokáže dělat divy, ale to byste se divili. Náhrdelník skvěle podtrhne vaše přednosti, krásu a zároveň vyzdvihne váš outfit, takže se budete cítit opravdu velice dobře. Nic za to nedáte, když to zkusíte a já vám zaručuji, že se budete určitě cítit více sebevědoměji a lépe, takže směle do toho! Vyberte si náhrdelník a vyrazte někam za zábavou! Náhrdelníky miluje každý.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

nahrdelnik-brunoshop

Partnerem kategorie náhrdelníky je spřízněný e-shop Brunoshop.cz