UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Nanopodložka do auta

Nanopodložky

Má vaše máma superschopnosti? A můžu je vidět? Já moc nevěřím na mateřský a ženský instinkt všeobecně, ale moje máma jednu superschopnost rozhodně má. Kdykoliv jsem něco nemohla najít, ať už to byla druhá ponožka, máslo v lednici nebo oblíbená kabelka, ona šla a na první dobrou tu věc vytáhla. S udiveným výrazem a nevyřčenou otázkou: „Jsi slepá, nebo co?“ S manželem jsme si z toho pak už dělali srandu a on se mě ptal, jestli až budeme mít dítě, budu taky všechno umět najít.

Nedávno jsem se skutečně maminkou stala a pozoruju, že to vážně pomalu přichází. Jsem to já, kdo bez váhání nachází krabičku Ibalginu, zatímco na ni manžel bezradně kouká v lékárničce. Jsem to já, kdo najde dětské pyžamo s myškou na první pokus. Jsem to já, kdo ví, kde a kolik je v lednici másla. Jen tu svojí ponožku a oblíbenou kabelku mi musí pořád hledat moje máma…

„Zlato, máš desetikačku na košík? Zlato, podáš mi prosím žvýkačku? Mami, potřebuju tužku!“ Žena na místě spolujezdce neplní jen úlohu navigátora, ale také podává všem členům posádky důležité nezbytnosti. Nejen podává, musí také vědět, kde jsou. Přestože v domácnosti s tím většina žen nemá problém, v autě je to trochu složitější, protože vlivem jízdy mají věci tendenci odkutálet se neznámo kam. Nedávno jsme to řešily s podobně postiženými kamarádkami a Bára přišla se super řešením.

Ukazovala nám, že si pořídila do auta nanopodložku, na kterou si vždycky před nastartováním odloží s přítelem mobily. Ona tam také dala žeton do nákupního vozíku a plátek žvýkačky, takže má řidič vše při ruce a ona se může během jízdy klidně místo podávání věcí koukat na Instagram. Říkala jsem si, že je to celkem fajn nápad. Navíc to vůbec není drahé, takže jich plánuju pořídit pár do zásoby a budu je dávat kamarádkám a vzdálenějším příbuzným jako drobný dárek.

Pro Dudlu sepsala: Lucie Hromádková

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem nanopodložky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nanopodložka do auta nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

dudlu-autosedacky-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Auto, moto svět