UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Náramky

Náramek

Náramky jsou opravdu zajímavým doplňkem. Mohou být jakékoliv a mohou mít jakoukoliv cenu. Jejich cena se může pohybovat od desítek korun (od těch nejobyčejnějších) – až po desetitisíce, možná i někdy statisíce. Ne všichni však nosí nějaké náramky, což je docela velká škoda. Mohou působit i jako ochranné amulety. Mě osobně třeba nejvíce zaujaly náramky z minerálních kamenů, protože mají svoji krásu a jedinečnost. Kromě toho se o minerální kameny a věci s nimi spojené zajímám už docela dlouhou řadu let.

Náramky z minerálních kamenů – minerální kameny v náramku si můžete vybírat podle znamení. Mimoto vám ještě minerální kameny můžou předat nějakou pozitivní vlastnost. Tím myslím, že minerální kameny mají léčivou energii, o které spousta lidí vůbec neví, což je škoda. Můžu zde uvést příklady – například náramek z takového křišťálu může lidem pomoct hned v několika ohledech – pomáhá na srdce a oběhový systém, na zrak, na žaludek a střeva, čistí mysl a tak dále. Náramek z ametystu nás zase odvádí od materiálních hodnot tohoto světa, povznáší nás k vyššímu duchovnímu poznání a probouzí v nás intuici.

Tohle byly jen příklady toho, proč zvolit právě koupi náramku s minerálními kameny – díky jejich léčivé síle. Takový náramek můžete mít i jako amulet.

Náramky ze stříbra – tyto náramky jsem si také oblíbila, nicméně ne tolik, jako minerální. Skrývají v sobě taky určité a velké kouzlo. U mě jsou hned na 2. místě po náramcích z minerálních kamenů. Zaujala mě jejich barva stříbra. Stříbro jsem odjakživa měla ráda, více než zlato a i jsem ho často nosila. Stříbro není tak drahé jako zlato a výhodou je, že podobně jako zlato nečerná. V dnešní době je nabídka se stříbrem široká – například si do náramku můžete nechat vyrýt gravírování iniciál čehokoliv (třeba vašeho dítěte, vaší partnerky atd). Ať už se ale rozhodnete koupit jakýkoliv náramek, každý má své kouzlo.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

obleceni-sperky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky