UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Náušnice

Naušnice

Náušnice jsou jedním z nejkrásnějších doplňků na ženě. Některé ženy je nosí, některé méně, některé vůbec. Většina žen je právě ale s hrdostí nosí. Každá nosí jiné, každá má svůj styl a každá předem ví, které by si asi zase vybrala, kdyby mohla. Některé ženy těch náušnic u sebe doma mají spousty (zářným příkladem jsem například já, kolikrát už je nemám ani kam dávat, nebo naopak někdy ani nevím, které si vzít), některé ženy mají pouze dva, tři páry a jsou spokojené. Každé náušnice jsou jiné, vyzařují něco jiného a také toho mohou docela dost prozradit o charakteru ženy a i o ženě samotné, což určitě spousta vás podle mě ví. Nicméně dneska si rozebereme téma náušnice blíže.

Kam náušnice nosit? Náušnice se dají nosit úplně všude. Odvíjí se to od typů náušnic a řekla bych, že jsou dva základní typy náušnic:

První typ: Na oslavy, narozeniny, výjimečné příležitosti

To jsou takové ty náušnice, které si asi nevezmete jen tak někam, spíše si je můžete vzít někam na ples, nebo na nějakou oslavu (třeba vaší kamarádky). Samozřejmě je na každé ženě, kam si je vezme, ale obvykle se na ty „obyčejnější“ příležitosti nenosí. Já mám třeba takové náušnice, které se berou jen na ty výjimečnější příležitosti a mám asi čtyři páry. A musím říct, že jsou opravdu nádherné, takové náušnice by asi nikdo nepřehlédl. Jednak jsou velké, za druhé jsou nádherně zdobené, mají nádherný motiv a jsou lesklé, troufla bych si říct, že jako pro princeznu. A přesně takové náušnice já zbožňuji.

Druhý typ: Náušnice na každodenní nošení/obvyklejší příležitosti

Ty si samozřejmě většina žen bere pořád, nebo je dokonce nesundávají z ucha, protože jsou na každodenní nošení. Také takový typ mám a také jsou nádherné a s nádhernými motivy. Jsou spíše ale menší, takže bych určitě řekla, že podstatně méně výrazné, než u předchozího typu.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

nausnice-brunoshop

Partnerem kategorie náušnice je spřízněný e-shop Brunoshop.cz