Odpadkové koše

3 položek celkem
Závěsný držák na odpadkové pytle
126 Kč

Během vaření vzniká spousta odpadu, slupky od brambor, skořápky od vajíček i nejrůznější obaly. Vyřešte to jednoduše, během vaření pověste na dvířka od skříňky závěsný držák a...

Kód: DS55380331
Nalepovací sáčky na odpadky 30 ks
98 Kč

Ve srovnání s koši šetří tyto přenosné sáčky na odpad mnoho místa. Nepořádek do nich smetete a pak jednoduše vyhodíte. Můžete si být jisti, že zabrání i tomu, aby odpadky padaly...

Kód: DS53220187
Závěsné držátko na odpadkový pytlík
77 Kč

Skvělá pomůcka pro každou hospodyňku! Závěsný držák na odpadkový pytlík. Snadná manipulace. Odpadkový pytlík vložíte do držáku, pytlík musí přesahovat vnější hrany držáku. Poté...

Kód: DS51157292

Odpadkové koše pro děti

Žvýkačka nalepená zespod lavice. Odhozené kapesníky. Při procházce lesem vidíte vyhozené plastové lahve a obaly od sladkostí. Ve vodě plavou různé plastové sáčky. Určitě se aspoň jednou každý z nás ocitl ve stejné situaci, kdy přemýšlel, jak je vůbec možné, že se najdou lidé, kteří takhle ničí naši přírodu. Už od malička každý rodič učí své dítě k udržování pořádku, ale v některých rodinách se to občas prostě nepovede a najdou se mezi námi lidé, kteří na čistotu tolik nedbají a je jim vlastně jedno, jak naše příroda dopadne.

Už ve školce a následně ve škole se žáci setkávají s tříděním odpadu a recyklací. Dozvídají se o odpadkových koších na tříděný odpad. Papír do modrého, plastové lahve do žlutého, barevné sklo do zeleného, bílé sklo do bílého, tetrapaky do oranžového kontejneru. Ve městech se s těmito popelnicemi setkáte běžně, ve větších městech mají ještě kontejnery na bio odpad nebo elektro součástky. Recyklování se určitě vyplatí, aspoň trochu můžeme být planetě prospěšní. Proč tedy nevést děti k třídění odpadu už od mala?

Dětské odpadkové koše nejsou tak využívané jako koše v kuchyni, ale pokojíček se bez nich neobejde. Ztratí se v nich spousta nepovedených výkresů, obalů od sladkostí a mnoho dalšího odpadu. Koš musí být tedy nachystaný vedle každého pracovního stolu.

Pro holčičky lze vybrat Odpadkový koš Frozen nebo Odpadkový koš Minnie. Obě varianty jsou pořád v módě a určitě si vaše dcerky aspoň jeden z motivů vyberou. Pro chlapečky je na výběr Odpadkový koš Spiderman, který se zalíbí nadšencům tohoto filmu. Nadpřirozená schopnost, kterou měl Spiderman, by se líbila každému malému adrenalinovému nadšenci. Jako druhý můžete vybrat Odpadkový koš Cars 3, který je inspirován rychlými autíčky.

Pokud chcete učit děti hned od mala třídit odpad, můžete pořídit 2 koše a jeden určit na papír a druhý například na plasty. Barvou se přiblížíte reálným kontejnerům, ať si děti zvykají je od sebe rozeznat a problém je vyřešen.

Pro Dudlu sepsala copywriterka: Kristýna Drozdová

Víte, že nákupem dětského odpadkového koše na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás odpaďák nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení