UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Přípravky do koupele

Přísady do koupele

Přípravky do koupele jsou v každé domácnosti. Co mezi ně patří a jaké druhy přípravků do koupele mohou být, jaké mají funkce a podobně? To všechno si dnes probereme blíže v dnešním článku. Přípravky do koupele jsou tématem, které probírá snad každý člověk se svými blízkými dnes a denně. Můžeme je rozdělit na několik nejzákladnějších podskupin.

První podskupina: Šampony 
Šampony na vlasy používáme ve sprše, nebo ve vaně opravdu často, někdo i každý den. Mají za úkol umýt vlasy, udělat je hezky voňavými a vlasy vyživit. 

Druhá podskupina: Sprchové gely
Sprchové gely jsou neodmyslitelnou součástí každé sprchy, nebo koupele. Mají podobnou funkci - vyživit kůži, ovonět nás a samozřejmě nejdůležitější funkce je to "ovonění" - abychom byli hezky svěží, jelikož se potíme během dne a tak je nejideálnější si dávat každý den sprchu, nebo vanu.

Třetí podskupina: Kondicionéry 
Kondicionéry mají za úkol vlasy hezky vyživit a hlavně rozčesat. Vlasy totiž po koupeli jdou rozčesat hůře a od toho právě kondicionéry jsou, aby nám tu práci co nejvíce usnadnily.

Čtvrtá podskupina: Pěna do koupele, bomby do koupele 
Toto je osobně jedna z věcí, kterou na koupeli snad úplně nejvíce zbožňuji. Dát si vanu, do ní si nalít pěnu do koupele, aby voda hezky napěnila, případně ještě nějakou bombu do koupele (třeba barevnou) s nějakou voňavou příchutí. Osobně dávám přednost o hodně více vaně před sprchou, takže teď už je možná opravdu všem jasné, proč pěna do koupele je za mě jedním z velkých favoritů číslo jedna. Sprchu osobně moc ráda nemám a nikdy jsem neměla. A protože jsme se nedávno přestěhovali do nového bytu a máme zde vanu a ne sprchu, užívám si to konečně plnými doušky a je to opravdu po dlouhé době nádherná a příjemná změna, která se mi dost líbí a jsem za ni vděčná, protože vanu miluji.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá 

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem přípravky do koupele na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás přípravek do koupele nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

koupani-vana-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily