UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Příslušenství do auta

4 položek celkem
Obrázek
399 Kč

Barva: černá, nastavitelný úhel pohledu, 20x30 cm, Sipo

Kód: 24303701
Obrázek
229 Kč

barva: černá, 2v1, Caretero

Kód: 22404901
Obrázek (2)
459 Kč

rozměry: 25 × 18 cm, barva: černá, Bambino

Kód: 14428101
Obrázek
539 Kč

rozměry: 29x20x7,5 cm, barva: černá, Caretero

Kód: 14429001

Příslušenství do aut

Už jste někdy přemýšleli, co to je příslušenství do auta a k čemu vlastně může sloužit? V dnešním článku si toto téma rozebereme podrobněji a uvedeme si i nějaké věci, které mohou příslušenstvím do auta být. Dá se říct, že jsou to takové malé velké vychytávky, které usnadňují docela dost pobyt v autě. Co byste řekli, že může být takovým příslušenstvím do auta? Nevíte? Tak pozorně čtěte...

První vychytávka: Nabíječka do auta

Tu známe a máme v autě asi všichni. Docela dost věcí usnadňuje. Když totiž například nejsme doma  a jedeme například na nějakou dlouhou cestu a nemůžeme si tedy nabíječku zapojit do zásuvky, zapojíme ji do nabíječky do auta a je po problému. V dnešní době existuje spousta variant takových nabíječek do auta. Takže nejen že váš problém nabíječka do auta vyřeší, ale ještě může mít k tomu i pěkný design, který určitě oceníte. Nabíječek do auta a jejich variant je velké množství, takže pokud jste nenašli tu, kterou jste si představovali v normálním obchodě, můžete se podívat na internet, kde jsou taky velké možnosti.

Druhá vychytávka: Univerzální držák do auta na nápoje

Znáte to. Máte s sebou pití (například plechovku Coca-Coly) a jedete velkou rychlostí. Abyste se tedy nemuseli bát, že se vám pití vylije do auta a vy pak budete zbytečně nadávat, pořiďte si raději držák do auta, který zajistí, že pití se během cesty nevylije a celé auto tak nebude zašpiněno od syceného nápoje.

Třetí vychytávka: Držák mobilu

Ten se hodí zejména v takovém případě, když potřebujete jet někam, kde neznáte cestu. V tom případě si stačí ve vašem telefonu otevřít GPS, zadat příslušné místo, které chcete navštívit a umístit telefon do držáku. Mobil vám tak během cesty nebude padat a vy se v klidu budete moci soustředit na jízdu a na cíl, do kterého jedete. Neváhejte si držák na mobil pořídit.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem příslušenství do aut na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás příslušenství do auta nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

dudlu-autosedacky-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Auto, moto svět