Příslušenství k hodinkám

1 položek celkem
Nástroje na opravu hodinek - sada 16 ks
280 Kč

Sada nástrojů pro opravu hodinek, výměnu baterií, opravu a výměnu řemínku, výměnu těsnění, čištění atd. Obsah sady: Oboustranný univerzální šroubovák, pinzeta z nerezové oceli,...

Kód: DS10661619

Doplňky a součástky k hodinkám

Co to je vlastně takové příslušenství hodinkám, víte to vůbec? S oblibou začínám čím dál častěji říkat, že příslušenství k hodinkám je prostě vždycky dobré a pokud se nám něco pokazí, nebo na hodinkách chceme něco vyměnit, od toho tady příslušenství k hodinkám máme.

Příslušenstvím může být například řemínek na hodinky, který je také nesmírně důležitou součástí hodinek (tedy alespoň pro některé). Dává vám totiž možnost zvolit si barvu pásku, pokud se vám ta původní na hodinkách nelíbí. Vezměte si situaci, že uvidíte v obchodě nádherné hodinky. Opravdu nádherné a hezčí jste ještě neviděli. Tak už si je chystáte zakoupit, když zrovna v tom momentě vám dojde, že barva řemínku není podle vašich představ. Potom se ale nemusíte bát, neexistuje totiž nic jednoduššího, než si řemínek dokoupit a vyměnit za ten původní. Velkou výhodou je, pokud mají jiné barvy řemínku přímo na té prodejně, kde šperk kupujete. Pokud ne, vůbec to nevadí, protože si ho můžete sehnat, dokoupit a poté vyměnit jinde. Jestliže ale mají na prodejně vaši vysněnou barvu řemínku, je to další velké plus, protože prodavačka vám ho může snadno vyměnit, což je lepší varianta - přece jenom má v tomhle oboru zkušenosti a bude jí to trvat pouze chvilku, zatímco vám by to mohlo trvat naopak docela dlouho, než by se vám vůbec povedlo řemínek úspěšně vyměnit.

Každopádně dalším známějším příslušenstvím k hodinkám kromě řemínku (pásku) je i ciferník hodinek, který se taky dá velmi snadno pokazit, proto pokud máte takový problém, nejlepší způsob, jak si ho nechat opravit, je zase se obrátit na prodejnu, kde jste hodinky kupovali. A pokud máte navíc ještě záruku, ciferník by vám měli opravit zdarma. Většinou každé hodinky mají záruku zhruba rok až dva roky, záleží to na nastavení každého prodejce.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení