UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Prsteny

Prsten

Prsteny miluje asi každá žena. Jsou okouzlující svou jedinečností a krásou. Dokonale podtrhují vzhled ženy a mohou o ní dokonce i něco vyjadřovat. Při koupi prstenu bychom si měli ujasnit jednotlivé faktory, podle kterých prsten koupit a to:

Velikost prstenu – osobně tedy opravdu vím, že tohle je hodně těžké zjistit a může to být pro někoho takřka velkým problém, protože někdo neví, jakou má velikost prstu. Zjistit to je úplně jednoduché, postup je zde - ve středu prstu na provázek vyznačte pomocí tužky bod tak, abyste označili obě jeho části. Nakonec provázek natáhněte a rovnoměrně přiložte k pravítku – vyznačené rozmezí udává velikost vašeho prstenu. Tak budete hned vědět, jakou velikost máte a nemusíte se tím nijak dlouze trápit.

Vzhled prstenu – existují prsteny, které jsou poměrně nepřehlédnutelné a s velkými motivy – například na prstenu je umístěna obrovská kytka, nebo jsou naopak prsteny, které jsou s malým motivem a nejsou tak výrazné (což ale vůbec nevadí, každý máme rádi něco jiného) – například je na prstenu umístěn jen malinký kamínek. Výběr vzhledu prstenu je na vás. Vzhled prstenu o vás taky prozrazuje mnohdy, jací jste – velké motivy (rádi jste nepřehlédnutelní a ve společnosti a mezi lidmi se cítíte jako ryba ve vodě) a malé motivy (spíše na sebe moc neupozorňujete a do společnosti s mnoha lidmi moc nechodíte).

Prsteny s kamínkem – máte nějaký oblíbený minerální kámen? Potom určitě neváhejte zakoupit si takový prsten, který v sobě váš oblíbený minerální kámen má. Jednotlivé typy minerálních kamenů taky mnoho říkají – některé vám mohou dodat energii, jiné zase čistí duši, jiné mohou zahnat staré vzpomínky a pomoct vám žít v přítomnosti, nikoliv v minulosti.

Doufám, že jsem vám tedy dala několik tipů, jak si vybrat prsten podle svých představ. Rozhodujte se podle srdce – ten co se vám opravdu líbí, je ten pravý!

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prsteny-brunoshop

Partnerem kategorie prsteny je spřízněný e-shop Brunoshop.cz