UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Sáčky na praní prádla

Sáček na praní prádla

Sobota, říkáte si, že vyperete pračku a budete odpočívat. Co vám ale dokáže určitě zkazit náladu, že při vytahování prádla místo dvou ponožek naleznete jednu. Místo zaslouženého odpočinku hledáte tu jednu zatracenou ponožku, kterou vám ta pračka snad doopravdy snědla. Dnešní doba ale nabízí vychytávku, díky níž se můžete této nepříjemné situace jednou pro vždy zbavit. Tento závratný vynález se nazývá sáčky na praní prádla. Spousta lidí si myslí, že sáčky ještě více prodlužují dobu chystání prádla přes samotným praním. Pokud si ale sáček dáte na jedno určité místo, řekněme koš na prádlo a budete vždy po donošení ponožky ukládat po dvou rovnou do sáčku, ušetříte až polovinu času. Doba hledání ponožek je minulostí. Už nemusíte vytahovat celý prádelní koš a skládat ponožky po dvou, strávit nad touto činností třeba hodinu a pak stejně z pračky vytáhnete tři single ponožky.

Nyní pouze stačí udělat tři jednoduché kroky, vložit, vytáhnout a pověsit. Sáček na praní prádla vám ušetří čas, peníze, dokonce i nervy. Prací sáčky jsou univerzálním pracím pomocníkem, krom již zmíněných ponožek, do nich můžete vkládat i spodní prádlo. Nejedné ženě se stalo, že při vytahování prádla našla v pračce kostici z podprsenky. Drahá podprsenka za několik stovek na vyhození. Prací sáčky chrání prádlo před zničením. Sáčky se vyrábí v různých tvarech i velikostech, přesně pro vaši potřebu. Žijete sám? Nebojte se, prací sáčky se nevyrábí pouze ve velikostech pro čtyřčlennou rodinu, trh nabízí i varianty, kam vložíte pouze pár párů ponožek.  Myslíte si, že prací sáček neochrání dokonale vaši drahou podprsenku? Koule na praní podprsenek pro vás bude jasným řešením. Je vyrobena z plastu a tím se k ní nedostane žádné jiné prádlo. Pokud máte pocit, že by koule v pračce byla moc hlasitá či obrovská, využijte košíčky na praní podprsenek, mají více vrstev než klasický prací sáček, ale zároveň neztrácí jeho skladnost.

Pro Dudlu napsala: Lucie Cabejšková