UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Smetáček a lopatka

Lopatky a smetáčky

Asi každý z nás zná a má v domácnosti alespoň jeden smetáček a lopatku. Také si musíme uvědomit, co bychom si bez nich vlastně počali. Vždyť v dnešní době si bez nich už nedokážeme představit život. Podle mého názoru by každá domácnost měla alespoň jeden smetáček a lopatku mít. A pokud jste například ten typ, jako já a máte rádi pořádek a často uklízíte, cítíte to stejně a bez smetáčku a lopatky si dnes jako já asi neumíte také představit život.

Využíváme je při každodenním životě, o tom bezesporu není pochyb. Smetáček a lopatka většinou bývají prodejné spolu a oba bývají malé - i smetáček. Proto mi určitě dáte za pravdu, že smetáček a lopatku využíváme zejména tehdy, když chceme uklidit menší nečistoty (například drobky, drobné smetí a tak dále). Jsou velmi důležité. Například my je doma máme hned ve dvou místnostech - v první koupelně a v předsíni.

Tudíž i tady můžete vidět, že čím větší dům nebo byt máte, tím víc byste měli mít smetáčků a lopatek, protože uklízíte větší prostor a asi určitě  by se vám nelíbilo pořád chodit do jedné místnosti pro smetáček - zvláště když má váš dům například dvě patra jako náš (v jednom patře je koupelna, kuchyně, předsíň a prádelna), v druhém patře je ložnice, jeden dětský pokoj a pokoj, který má babička - a samozřejmě chodba. To už je větší prostor a nikomu by se sem a tam pořád chodit a uklízet nechtělo, to je moc složité.

Je také velkou výhodou, že smetáček a lopatku seženete téměř v každém kamenném obchodě a navíc stojí jen pár korun - tudíž nic až tak drahého cenou, přesto je ale všichni den co den využíváme a život bez nich je snad dnes pro každého už vážně nepředstavitelný a každý je v domácnosti má. Dá se říct, že je to jeden z vynálezů dnešní doby a tento vynález není drahý, ale velmi užitečný pro nás pro všechny.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem smetáčku a lopatky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás smetáček s lopatkou nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kresleni-koupelna-zachod-pracka

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily