UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Sprchové hlavice

Sprchová hlavice

Věřím tomu, že každý z nás by měl mít pravidelně chviličku na sebe. Dříve jsem brala volný čas jako samozřejmost, kromě zaměstnání a běžných domácích prací jsem totiž neměla prakticky žádné povinnosti. Nebyl proto problém udělat si volný víkend a vyrazit někam na výlet. Anebo naopak zůstat celou sobotu a neděli lenošit doma v teple a u dobré knížky.

Od té doby, co se mně narodil syn, se stal volný čas vysoce nedostatkovým zbožím. Když přišel na svět, rozhodl se totiž, že bude náročné a bezodkladné miminko. Vzdálit se od něj na krok bylo takřka nemožné, a to ve dne i v noci. Nedalo se nic dělat, s turistickými výlety byl konec, na oblíbenou četbu usedala v knihovně vrstva prachu a já prožívala chvíle maximálního štěstí, pokud jsem si vyšetřila pár minut pouze na sebe.

Ale také maminka na mateřské může vyhořet. A já pomalu spěla k naprostému vyčerpání, které ještě podporovalo nevyspání a z toho plynoucí celodenní únava. Když jsem se jednou opět cítila u konce sil, rozhodla jsem se, že potřebuji nabrat sílu a udělat si pravidelně chvíli relaxace a pohody. Vždyť vyčerpaná maminka je sotva co platná. Od té doby pořádám jednou týdně soukromé wellness lázně. Hodinku hlídá malého někdo jiný a já si zatím ten čas náležitě vychutnávám.

Většinou si dopřeju voňavou horkou koupel, a dokonce jsem si pořídila speciální sprchovou hlavici. Disponuje LED osvětlením, které mění svůj barevný odstín podle aktuální teploty vody. Všem podobnou sprchu vřele doporučuji, člověka nejenže skvěle osvěží, ale zároveň příjemně povzbudí i jeho smysly a úžasně uvolní tělo a mysl od stresu.

A věděly jste, že existují i skvělé dětské sprchy pro děti? Jednu se chystám pořídit synovi, aby mu nebylo líto, že si máma udělala z koupelny hotovou wellness zónu. Dětská sprcha je pestrobarevná a má veselý tvar slunečnice. Dokáže stříkat vody a proměnit se v úžasnou fontánku, takže je jako stvořená nejenom do koupele, ale třeba i v létě na zahradu do bazénu.  

Pro Dudlu napsala: Jitka Kučová

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem sprchové hlavice na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás sprchovou hlavici nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

koupani-vana-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily